Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki az olyan srác...

Lányok! Ciki az olyan srác aki Simsonnal közlekedik?

Figyelt kérdés
16vagyok, el szeretnék kezdeni motorozni és egy Simsont néztem ki. Ezzel főleg inkább közlekedni szeretnék, mert unom a villamost/buszt. Ez okból venném. De előtte azért érdekelne főleg a lányok véleménye, mert egy átlag (nem motoros- értem ezalatt) is megismer egy Simsont, de nem tudom, hogy ebből ugye nem azt a dolgot szűri-e le, hogy a srác egy falusi paraszt? Nem tudom igazából. Vagy esetleg tökre közömbös vagy azért jobb mint a robogósok? Aki nem tudná milyen egy Simson, annak itt a kép!;) [link]
2011. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Basszadmeg vegyél rigát/verhovinát esetleg Babetta

Ne szégyenítsd a Simsonosokat :D

2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nekem is simsonom van a mai napig azzal járok a barátnőmhöz, és szerinte nem ciki sőt kifejezetten tetszik is neki! (JOBB MIND A SEMMI) 17/F
2015. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!