Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki az olyan srác...

Lányok! Ciki az olyan srác aki Simsonnal közlekedik?

Figyelt kérdés
16vagyok, el szeretnék kezdeni motorozni és egy Simsont néztem ki. Ezzel főleg inkább közlekedni szeretnék, mert unom a villamost/buszt. Ez okból venném. De előtte azért érdekelne főleg a lányok véleménye, mert egy átlag (nem motoros- értem ezalatt) is megismer egy Simsont, de nem tudom, hogy ebből ugye nem azt a dolgot szűri-e le, hogy a srác egy falusi paraszt? Nem tudom igazából. Vagy esetleg tökre közömbös vagy azért jobb mint a robogósok? Aki nem tudná milyen egy Simson, annak itt a kép!;) [link]
2011. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
most lehet, meghazudtolom saját magamat, de kacsintgattam az elmúlt pár napban a robogók felé, mivel a közlekedés lenne a nem muszáj nekem váltós motor. [link] ez a robogó hogy tetszik nektek?
2011. jan. 7. 18:48
 22/32 A kérdező kommentje:
*közlekedés lenne a fő célom és erre nem muszáj váltós motor -javítom!
2011. jan. 7. 18:49
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől előitéleted szerintem :D
2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki:) Szerintem édes, ha egy fiú ilyennel közlekedik, biztos nem zavarna, ha a leendő páromnak ilyenje lenne. A "kávédaráló" hangú robogók sokkal gázosabbak.
2011. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%

De miért Keeway? Az a másik motor is Keeway volt, amit régebben linkeltél.


A Keeway az egy koreai fosszartrágya. Nekem is az volt az első robogóm, és valami siralmas volt.

2011. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Pontosabban kínai.


[link]

2011. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
52%

hát ha ezzel a robogóval mennél, már nem fordulnék utánad..

de még mindig jobb, mint a bazi hangos, bazi nagy motorok.

2011. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos:)
2011. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Szerintem te vagy a gaz ,mar bocsi :S nekem robogom van, de ha azert nem vennel egy motort mert lehet van akinek nem tetszik , akkor a motor nem lehet nalad gazabb. Es amugy stilusfuggo szerintem. A falusiakat meg ne nezd mar le ennyore. Kosz

15/f

2014. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hú haver, egy majdnem 4éves kérdéshez írtál. Egyébként, akkor frissítem én is: nem vettem se simsont, se robogót. Letettem 17évesen a jogsit autóra inkább.
2014. júl. 12. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!