Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki az olyan srác...

Lányok! Ciki az olyan srác aki Simsonnal közlekedik?

Figyelt kérdés
16vagyok, el szeretnék kezdeni motorozni és egy Simsont néztem ki. Ezzel főleg inkább közlekedni szeretnék, mert unom a villamost/buszt. Ez okból venném. De előtte azért érdekelne főleg a lányok véleménye, mert egy átlag (nem motoros- értem ezalatt) is megismer egy Simsont, de nem tudom, hogy ebből ugye nem azt a dolgot szűri-e le, hogy a srác egy falusi paraszt? Nem tudom igazából. Vagy esetleg tökre közömbös vagy azért jobb mint a robogósok? Aki nem tudná milyen egy Simson, annak itt a kép!;) [link]
2011. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az utolsó:viszont ez a falusi paraszt duma nagyon gáz,és másokra nézve kicsit sértő
2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
100%
nekem hevesebben ver a szívem ha meghallok vagy meglátok egy simsont..... a barátomnak ilyen volt amikor összejöttünk... és eszemben sem volt az hogy ciki lenne :)
2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó linkes az nagyon jól néz ki *-*

Bőrdzsekivel bukóval szerintem isteni ;)

Semmi előítéletre nem ad jogot max pozitívra ;)


L/16

2011. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg attól függ, hogy i ül rajta. Én alapból biztos nem ítélném el, legalább nem akar másna látszani, mint aki. 18/L
2011. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz ciki valami , ha te is úgy érzed...

Ha cinkesnek érzed , akkor egy kicsit pofozd ki :D

2011. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
én faluban élek, itt nem gáz, bátyám 19 neki is szimója van, meg az összes srácnak:D
2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

és a simson meg nem falusi, ne nézd le a falusi embereket mert van amikor a városi sokkal bunkóbb, (2éve élek faluban)

előző voltam 18L

2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ülnék rá egy simsonra.
2011. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a simson, mint egy menő motor.. na azokkal szemben van előítéletem és pfuj, de ez a motor kedves. Lány vagyok és én is elfogadnám. Amúgy tényleg stílus kérdése, hogy illessz-e rá és jól néztek-e ki a motorral. Bp-en fordultam már utána simsonosnak, mert olyan "guszta" volt együtt a srác meg a motor. Én kifejezetten szeretem, ha valaki nem trendi, divatos, menő, és aki így jól van a bőrében, az látszik és emiatt max tisztelettel lehet ránézni, nem előítéletekkel.

Szóval ne törődj másokkal, szeresd a simsont és magadat is, és jól fogsz kinézni:)

(amúgy a 2. kép már nem tetszik, a simson az simson, nem ilyen megcsinált vacak..)

23L

2011. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki "nem ülne rá simsonra"sokkal ellenszenvesebb számomra,mint aki azzal jár!

Én fiú vagyok,volt egy osztálytársam,aki szintén ez a "simsonra rá sem ülnék"típus volt,se motorja se kocsija,se jogsija sincs .Akik meg simsonnal kezdték,most sokkal jobbal járnak!

2011. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!