Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek?

Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ugye mondjátok, hogy először ha megláttok egy fiút, megnézitek a fenekét is :D hát tettem fel arról is képet, de kíváncsi vagyok a többi képről alkotott véleményetekre is! Sok a felesleg rajtam? Nagyon gáz ez a test? 10-ből hány pontot adnátok ? :) Némelyik képen befeszítettem a hasizmom. Valamint még a mellkasomról is tettem fel külön, nekem kicsit "nőiesnek" tűnik vagy nem is tudom :D

Ezen még javítani akarok, csak szeretném tudni, hogy ilyen állapotban mi a véleményetek :D Pl. ha strandon meglátnátok vagy valami :D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tettem fel olyan képeket mikor állok,ülök,fekszek,feszítek,nem feszítek szóval sok félét :D Szeretném tudni mi a véleményetek :)


2011. jan. 29. 18:18
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"ilyen durva olyan durva" stb. válaszokra nem vagyok kíváncsi...

akik gyúrjál még stb válaszokat írnak ők meg fejtsék már ki egy kicsit bővebben légyszi :) nagyon rossz vagy mi?

2011. jan. 29. 18:53
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
igen, járj kondozni vagy focizz/kosarazz stb.
2011. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy Adonisz, de még egy fél sem... Tényleg rád fér egy kis gyúrás. A strandon valószínűleg észre sem vennélek. Egyébként a feneked sem egy rózsaszín álom. De azért ne omolj össze, nincs nagy gáz, csak kicsit dolgozz az ügyön, mert alapvetően nem vagy rossz alapanyag. Ja, és a mellkasodon lévő pattanásokkal kezdj valamit, mert nem túl szexik... 18/L
2011. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó a farod :-)

Öcsém, ha elfogadsz egy jótanácsot, nem erről az oldalról fogod az önbizalmadat megerősítteni mindenféle válaszokkal -mert az ugye nem az igazi-, hanem olyanná eddzed, alakítod a tested, hogy elsősorban Magadnak megfelelj.

Hidd el nekem, az eredménye látványos lesz.

2011. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%

Kifejtem:

Nem értem, hogy mire vagy beképzelt, és mit feszítesz. Egy ilyen test maximum 1 hónap alatt egy tök átlagos testből hozható. Izomtömeged szinte 0, de zsír van rajtad. Szerintem enyhe testképzavarod van, másképpen látod magad, mint az átlag emberek, elhiszem, hogy te kigyúrtnak látod magad, de nem vagy az, sőt...

2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

leppurd.

egyáltalán nem így van... a feszítős dolgot azért írtam oda, hogy ott látni, kisebb a hasam stb.

egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, szerinted miért tettem fel a kérdést? és ha olvasnál többet, nem csak az eszed játszanád mint a többi kérdésnél (feltételezem van miért) akkor láthatnád, írtam, hogy majd most fogok kezdeni valamit magammal...

2011. jan. 30. 00:10
 18/31 A kérdező kommentje:

amúgy valaki írta, hogy focizzak vagy valami.

pont azt csinálom, futok,focizok. csak télen nincs rá lehetőségem.

2011. jan. 30. 11:26
 19/31 anonim ***** válasza:
63%
Úgy nézel ki, mint egy 10 éves kislány.
2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd bővebben?
2011. jan. 30. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!