Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ennek a csajnak végignézed...

Ha ennek a csajnak végignézed a képeit, mi jut eszedbe róla?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg az, hogy milyen okos lehet? Mert azt írják, hogy az.

Vagy az, hogy milyen a joghallgatók erkölcsi szintje?

Vagy, hogy mennyire csinos?

Vagy hogy a testének 2/3-át a feje teszi ki?

vagy......?


2011. febr. 2. 08:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Csináltatott magáról pár képet és ennyi. Én is joghallgató vagyok de még "durvábban" nézek ki, szóval nem az a tipikus kockafej. :D
2011. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ez az, hogyő csak gondolja szerintem, hogy durván néz ki.

Egy értelmes ember szerintem tanga nélkül is meg tudja mutatni azt, hogy mennyire jó nő...

Mikor ilyen nőket látok felfordul a gyomrom. Az oldalon van annyi szép lány és érdekes módon nadrágban is vannak ilyen szépek, sőt... mint ez a kis törpe semmiben...

2011. febr. 2. 08:38
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
Irígykedsz rá?
2011. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyen beállított képeket, szerintem nagyon kihívó és ízléstelen némelyik kép. Pedig a lány alapból csinos lenne. Ha valaki fotókat akar magáról, az legyen természetes és spontán, úgy jobban látszik a képen a valódi személyisége is.
2011. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Miért zavar titeket?? Nem értem..
2011. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, viccen kívül csinosabbnak is tartom magam. Magasabb vagyok és arányosabb. Mégsem öltözködök és hempergek így. Igazság szerint nem tudom miért, de felháborítanak az ilyen csajok, akik így kompenzálják a negatív dolgaikat. Valahol a női nem szégyenei, akik miatt más nőket is negatívan ítélnek meg...
2011. febr. 2. 09:14
 7/25 anonim ***** válasza:
Az alakja jó, mellei a helyén, pont ideális méretben. Arcra nem buta, de van benne valami, az arckifejezésében, ami furcsa. Talán az, hogy idegenül érzi magát ebben a "húsvásári" fotózásos közegben. És elég kortalan az arca, talán idősebb korára sem lesz "öregedett" feje.
2011. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?

Én 35-re saccolnám körülbelül. Legalábbis elég kivénhedt ábrázata van.

Nekem speciel nem tetszik egyébként, teljesen átlagos. Az utcán szerintem senki sem figyelne fel rá.

2011. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
24 éves...
2011. febr. 2. 10:18
 10/25 A kérdező kommentje:

És az alakjára nem is mondtam, hogy gáz, csak azt, hogy a feje milyen nagy a testéhez képest.

És nem hiszem, hogy bekényszerítették a húspiacra... :D

2011. febr. 2. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!