Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ennek a csajnak végignézed...

Ha ennek a csajnak végignézed a képeit, mi jut eszedbe róla?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg az, hogy milyen okos lehet? Mert azt írják, hogy az.

Vagy az, hogy milyen a joghallgatók erkölcsi szintje?

Vagy, hogy mennyire csinos?

Vagy hogy a testének 2/3-át a feje teszi ki?

vagy......?


2011. febr. 2. 08:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A képeken nem látszódik a nyaka, és ez zavaró.
2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szemét leszek, de az, hogy egy középkorú nő ne mutogassa magát, még akkor sem, ha a teste csinos. Én ugyanis jóval többnek gondoltam, mint 24. Legalább 35-nek...
2011. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
én is 35 körülinek tippeltem... eléggé nem szép az arca...kivénhedt... sokkal szebbek is vannak, akik a beállított képek nélkül is szépek :D.... megnézném őt reggel...lehet megijednék
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem egy disznó jutott eszembe róla, olyan a fejeXD és nem is látszik vlmi okosnak.
2011. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Istenem, de sajnállak, hogy ez a legnagyobb bajod :(

Szegénységi bizonyítvány a kérdésed, egy vicc. Ő élete, azt csinál, amit akar, senkinek semmi köze nincs hozzá. Neked meg pláne. Amúgy nem csúnya, de ha te szebb vagy, és csinosabb, márpedig elmondásod szerint igen, akkor meg örülj nagyon, és hagyd békén. De nem, neked muszáj ezen filóznod már 3. napja. Szerintem fele ennyire sem vagy "jónő" és ráadásul irigy is vagy. Vagy ha nem, akkor simán rosszmájú, és tényleg nincs életed/problémáid. Ez esetben húú, öcsém, mennyire irigyellek! :)

18L

2011. febr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!