Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ennek a csajnak végignézed...

Ha ennek a csajnak végignézed a képeit, mi jut eszedbe róla?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg az, hogy milyen okos lehet? Mert azt írják, hogy az.

Vagy az, hogy milyen a joghallgatók erkölcsi szintje?

Vagy, hogy mennyire csinos?

Vagy hogy a testének 2/3-át a feje teszi ki?

vagy......?


2011. febr. 2. 08:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

Jézusom, de rosszindulatú vagy.... Engemet inkább az ilyen emberek háborítanak fel.

Én szebb vagyok, mint ez a lány (legalábbis jobban tetszem magamnak. alkat és arc is), de akkor sem ócsárolom őt.

Még hogy a női nem szégyenei... És akkor a prostituáltak? Ők nem azok? Hagyd békén szerintem a lányt, azt kezd magával, amit akar.

2011. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
K.rvás, ne és? Ilyenek is kellenek, különben kit dugnának a pasik a bulikban egy whiskey-kóláért? Engem nem zavar, úgysem az a típusú pasi jön be, aki az ilyen lányokat részesíti előnyben:)
2011. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg Zsuzsit január 9-nél, fotózásra van pénze, de elől nincsenek fogai:D Annál azért jobb ez a csajszi.
2011. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Csakhogy egyre több ilyen csaj van és nagyobb egyetemeken, igenis zavar, hogy valaki életéről lehet ez a csaj fog dönteni majd, mert kurv@lkodással jut el jelentős berkekbe.

Na de mindegy, lehet rosszindulatú vagyok, de:

1) mivel nyilvánosan csúszik-mászik, vállalta a kritikákat

2) nekem e között meg a prostituáltak között nem igazán van különbség (sőt ez rosszabb, mert ha meggyanusítod, h árulja a testét, letagadja, a qrva pedig nem :)

2011. febr. 2. 11:29
 15/25 A kérdező kommentje:
És persze, nemcsak ő van így, hanem itt pl. mindne 3. lány (és még kevésbé süt róluk a nagy értelem), de nálam ma lett kiverve a biztosíték...
2011. febr. 2. 11:30
 16/25 Csillámka ***** válasza:
80%
Én is rosszul vagyok az ilyen kis ribancoktól és tényleg a női nemet szégyenítik. Ha csak ő lenne a nap szép, akkor azt mondanám, egyedi eset, kit érdekel.. De tényleg ilyenekkel van tele az oldal és egyik csaj jobban qrválkodik, mint a másik, meg persze máshol is, lásd myvip, vagy ld50. Nagyon gáz, hogy itt tartunk, de egy igazi nő tudja őrizni a méltóságát és tud nagyon szexi és vonzó lenni tanga nélkül is. A normális ember úgyis az ilyet keresi. :)
2011. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez 24 éves lenne? Ha én most 24 vagyok, akkor vagy ő 34, vagy én vagyok 14, már ha érthető voltam :-O
2011. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
uramisten!:O én is olyan 35nek tippeltem volna... a ruha gáz, a pózolás gáz. de egészségére. majd amikor tényleg 35 lesz és senki nem akarja majd feleségül venni, mert egy ringyó majd akkor sírni fog a szája...
2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez az első benyomásom:


Bugyuta nő, és csúnya...

2011. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Irigy vagy. Igenis nagyon csinos. Nincs kivénhedt feje, kicsit kialvatlan, és ez látszik is a szemén. Érett, nőies arca van. És nem nagy a feje.
2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!