Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a füllyukasztás? Milyen...

Fáj a füllyukasztás? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

lehet hogy ciki de én nagyon izgulok

a héten megyünk fület lyukasztatni

pisztollyal foglyák csinálni

nagyon fáj??milyen érzés??


2011. márc. 1. 19:02
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszí..igy most már nem félek annyira köszike mindenkinek

nagyon köszi:D:D:D

2011. márc. 1. 19:28
 12/31 anonim ***** válasza:
55%
4 éves voltam de ha nagyon erősen koncentrálok fel tudok idézni az érzést!közepes erősségű szúrást éreztem.ennyi
2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

köszzi minndenkinek:)

melyik fáj jobban a tűvel szúrás vagy a lövés?

2011. márc. 1. 19:38
 14/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Mert én 11 és nekem is mostanában lessz :"s

És én is naon izgulok :'$

2011. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Én már fél éve próbálom rávenni magamat,de már keresem azt az embert aki az ismerősömnek csinálta és bevállalom!

Én is izgulok ha erre gondolok,de nekem már kicsi koromban is lyukasztották és azt mondta anya hogy még csak nem is sírtam!

Ha egy pici gyereknek nem fájt akkor most sem fog!

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly lett kilőve, 20 éves voltam akkor és én is féltem tőle. :) De nyugi, tényleg nem vészes, nekem utána kicsit feszített. Arra figyelj, hogy néhány nap múlva picit forgasd a fülbevalódat, hogy szokja a füled. 4 hét múlva meg már ki is veheted, cserélheted másikra!

Hol fogod lövetni? Én a Bijou Brigitteben csináltattam,és nagyon szép fülbevalót kaptam hozzá! :)

2011. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

am 12 éves vagyok

egy kozmetikusnál fogom csináltatni aki ráadásul a rokonom.szóval az miatt nem fogok izgulni h ki csinálja meg h milyen eredménnyel, mert tudom, láttam h miket csinált

2011. márc. 2. 14:53
 18/31 A kérdező kommentje:
és nagyon köszike mindenkinek nagyon sokat segítettetek puszi:)
2011. márc. 2. 14:54
 19/31 anonim ***** válasza:

Én magamnak szúrtam és egyáltalán nem fájt. Lejegeltem meg fertőtlenített tűt használtam és nem volt parás. Az előzőt kozmetikus csinálta géppel, az se fájt..Szerintem mind1 hogy tűvel vagy géppel csinálják. Ne félj tőle :) Szerintem egy kozmetikai kezeléshez képest ez semmiség...Csak hogy legyen viszonyítási alapod :)

Majd írj h milyen volt :) és ne félj :) hajrá :)

2011. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

utolsónak:

nagyonkösziii:)

majd szólok:)

köszii a biztatást:):D

2011. márc. 3. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!