Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi mindent tesztek...

Lányok! Mi mindent tesztek meg magatokért? (lent)

Figyelt kérdés

először is: 20 éves lány vagyok és úgy érzem nem sok csajos dolgom van

ezért válaszolnátok?

milyen gyakran jártok fodrászhoz?

frizurátokat mindig szépen változatosan horjdátok?

mennyire sminkelitek magatokat?

mennyit vagytok reggel a fürdőben?

mennyire ügyeltek arra, hogy a kezeteken ne legyen szőr mert az nem nőies?

műköröm, szolárium szokott lenni?

trendi cuccokban jártok? változatosan öltözködtök?


kérlek írjatok magatokról ilyeneket, mert úgy érzem elhanyagolom magamat, nem akarok egy alja nő lenni

köszi


2011. márc. 8. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz úgy 3havonta járok vágatni,festeni a baárátnőm szokta úgy 2havonta.

A hajamat vasalni szoktam vagy kicsit göndöríteni de az ritka,néha van fufrum de van mikor felcsatolom,vagy hajpánt.

Reggel a fűrdőben mosakodással mindennel együtt úgy 10perc.

Van jópár sminkcuccom,de hétköznap csak szemceruza és spirál,(korrektor a pattanásra)nem mázolom magam túl csak kicsit finoman szép enyhe színekkel,ez szebb mint a 8kg alapózó meg a többi..

Kézen szőr nemigen van nálam esetleg egy-két kósza gyenge szál..De ha lenne nem a borotvát választanám oda hanem a gyantát.

Ruha: Hát én mindig azokat a darabokat veszem meg ami tetszik és szerintem jól áll és az alakomhoz is elönyös legyen.

Műköröm,vannak szépek de a háztartáshoz és a munkámhoz nem épp elönyös.Szoláriumba nem járok de ha járnék azt sem vinném túlzásba.Ruhábol azt veszem ami tetszik és az alakomhoz elönyös.

2011. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszóló vagyok elfelejtettem írni a körmökre,hogy én inkább lakozom mint mükörmöm legyen.amugy 22éves vagyok.:-)
2011. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. márc. 8. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Én évente kb. kétszer járok fodrászhoz, nem festem a hajamat és szerencsére nem töredezik könnyen. Viszont itthon gyakran teszek fel hajpakolásokat és odafigyelek arra, hogy jó minőségű sampont használjak.

A frizurám egyáltalán nem változatos, arra viszont figyelek, hogy ne legyen zsíros a hajam és mindig ki legyen fésülve.

Rendszeresen sminkelem magamat. Ha otthon vagyok, nem szoktam, de ha elmegyek valahova, szeretek sminkelni, akár erősebben is.

Reggel nem töltök sok időt a fürdőben. Kb. 5 percet.

A kezemen van szőr, de szőke és nem feltűnő, így nem szoktam gyantázni.

Műkörmöt hordtam egy időben, de ma már nem tetszik, inkább magamnak szoktam megcsinálni a körmömet. Szép formára reszelem és valamilyen halvány lakkal kifestem.

Szoliba is jártam régen, nem is keveset, de nagyon dehidratált, száraz lett a bőröm, így abbahagytam, mert nem akarok idő előtt ráncos lenni. Meg már amúgy sem jön be a szolis barnaság.

A változatos öltözködés nem annyira jellemző rám. Általában van néhány alapdarabom, amik jó minőségűek, márkásak és kiegészítőkkel igyekszem feldobni ezeket. Leginkább csőnadrágban járok, ingben vagy női pólóban és tűsarkú cipőben. Cipőkből szeretem a különlegesebb darabokat, általában arra szoktam sokat költeni költeni, így arra is spórolok.

Még az arcápolással foglalkozom nagyon sokat. Rengeteg arcápolási kozmetikumom van.


23L

2011. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Évente egyszer megyek fodrászhoz amikor hazamegyünk nyaralni,mert itt kint nagyon drága a fodrász.Egy sima egyszerű hajvágásért képesek 60-100 fontot is elkérni.Ezért magam festem a hajam,és ha kell elöl le is vágom magamnak.

2. Nem..Általában hagyom,hogy a természetes levegőn száradjon meg a hajam,így olyan hullámos marad..Ha megyek valahová akkor ki vasalom,esetleg besütöm..de nem igazán foglalkozom vele..A lényeg,hogy ne legyen zsíros,és ne nőjön le a hajfesték..Többnyire vagy kiengedve vagy begumizva hordom.

3. Nem sminkelem magam.Soha nem szoktam..Csak akkor használok egy kis sminket ha koncertre megyek,vagy vacsorázni.

4. Mindig este fürdök,mert reggel uszodába járok..Leúszom a távomat,majd utána lezuhanyzom bent.De 5-10 percnél többet nem időzöm ott a zuhanyzással.

5. Nekem eleve pihe kis szőrök vannak a karomon,szinte nem is látni..Így hülye leszek ott is borotválni..Nincs rosszabb érzés mint a szúrós kar..

6. Soha nem volt műkörmöm,és a szolárium is felesleges nekem,mert hamar lebarnulok a napon..Nagyon sok fiatal embereken látom,hogy a szolárium szinte ráncossá teszi a bőrüket..Nem vagyok teljesen fehér bőrű így pár napozás,és meg van a kívánt bőrszín..(amúgy sem egészséges dolog a szolárium)

7. Mit értesz trendi cuccokra?Hogy követem-e a divatot?

Nem vagyok oda rögeszmésen a márkás dolgokért.Általában sportosan öltözködöm,bár itt márkás dolgokat hordok,de csak azért mert itt kint olcsón meg tudom venni a Nike vagy puma terméket is.Inkább igyekszem kényelmes,de nőies ruhákban mászkálni..Bár ruha témában én nem tudnék jó tanácsot adni,mert magam sem tudok rendesen felöltözni..

Pl: Soha ne hordok magas sarkút,mert képtelen vagyok benne járni,viszont vannak olyan papucsaim amit a lábamról akarták megvenni,mert jól néz ki..Nem hordok szoknyát,mert nem szeretem ,de vannak nagyon jó bermuda nadrágjaim ami nőiesen,elegánsak,és akármilyen lábbelivel lehet hordani,Papucs,sportcipő,vagy szandál..

A lényeg a kényelem,és hogy jó anyagú legyen a ruha..Semmi pénzért nem vennék fel selymet,mert abban izzadok mint egy ló..Vagy nem hordanék pánt nélküli topokat,mert a nagy melleim miatt nem áll jól..

Én ilyen vagyok,és az eredmény Boldog kapcsolat,és nemsokára újra férjhez megyek..

Csak megjegyzem: Nem a műkörömtől vagy a szoláriumtól leszel tökéletes nő..Ami számít,hogy te magad milyen vagy..Milyen a természeted,mennyire vagy érdekes,van-e benned valami + amitől a férfiak bebolondulnak..és ezt nem a tűsarkú cipő,vagy a vasalt haj adja meg..Ez mind csak máz..

Gondolj egy tortára.Van egy torta ami külsőre csodás díszítésű,szinte kínálja magát.Belekóstolsz de ki is köpöd,mert keserű,vagy íztelen..Vagy van egy egyszerű csoki torta,amin alig van dísz..De képes lennél az egészet megenni,mert a legfinomabb torta amit valaha ettél..

Na ennyit a külcsínről..

38/N

2011. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm


igazad van 38N :) csak olyan nők vesznek körül akik minden hónapban fodrászhoz járnak vagy minden héten beugranak egy szépségápolási boltba otthagyva több ezreket, akik folyton tükörrel közlekednek és teljesen kivannak borulva ha akár csak egy pattanás kijön rajtuk

ezért sajnos eléggé elment a kedvem mert úgy látom mintha teljesen igénytelen lennék hozzájuk képest

2011. márc. 8. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:

-Fodrászhoz nagyon ritkán járok utoljára 1 éve voltam és most megyek megint.

-Igen , egyébként sokat adok a hajamra szeretem ha szép.

-Csak szemceruzát, tust és szempillaspirált szoktam használni.

-Reggel fél órát kb. Ha több időm lenne 1 órát is ellennék. :D

-Havonta 1x leszoktam borotválni a kezemről a szőrt mert engem zavar.

-Műköröm nincs, alapból is hosszú, szolárium 1 héten 1x.

-Van 1-2 trendi cuccom de a többi nem az de nem érdekel ha úgy lesz pénzem vásárolok még.


Biztos, hogy nem vagy alja nő, ne a plázacicákhoz hasonlítsd magad.

Valamikor én is úgy kiöltözök mintha kirakatban kéne egész nap állnom, :D néha meg csak felkapok valami összefogom a hajam és semmi smink. Változó.


22 éves lány vagyok.

2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Néha én is így érzek mint te. kell egy pár nap, hogy újra jól érezzem magam. Rengeteg cicababát, gazdag nőt látok magam körül, és félre ne értsetek, nem irigykedem!

Ilyenkor az segít át, ha arra gondolok,

1.hogy meleg kajával várom a párom, mert meg tudok fogni egy fakanalat.

2. tiszta lakással, mert nem kell félnem attól, h letörik a körmöm/szétmegy a frizum/elkenődik a sminkem.

3.Elmehetünk kirándulni, mert nem félek, hogy meglátnak melegítőben és sport cipőben.

És még sorolhatnám.


A válaszok:

Fodrász:1 évben 2x járok fodrászhoz, mert most növesztem, és szép is, egészséges, nem is érzem, hogy többször kelljen.

Haj: alapból ki van engedve, de igyekszem, hogy ne csak bubit tűzzek hátulra, hanem oldalra, vagy hajpánt. Ezt a 3 módot váltogatom.

Smink: a szemem gyakran kihúzom+spirál, de semmi több. Durva pattira egy kis korrektor nagy napokon

Fürdő: 5 perc: arcmosás, fésülködés, hajkészítés, fogmosás és kész.

A kezem epilálom, így 2-3 hétig nincs gond a szőrrel.

Se műköröm, se szolárium.

Átlagos ruhákban járok, van egy két alapdarabom, amiket váltogatok, mondjuk 2 nadrágom, meg úgy 9-10 felsőm.

2011. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

●Havonta járok fodrászhoz, mert szőke hajam van és mivel számít, hogy szép és egészséges legyen fodrásszal festetem, mert sokkal kímélőbb mintha magamnak. Hajbalzsamot,pakolásokat és hajvégápolót rendszeresen használok, de amúgy se hajvasalót se hajlakkot stb. nem használok

●Műkörmöm van, mert a sajátom sajnos nagyon gyenge és nem tudom kicsit se megnöveszteni mert hajlik össze vissza:/

●Sminkelem magam minden nap, ha nem akkor rossz a közérzetem és nem érzem magam jól a bőrömben

●Kozmetikushoz nem járok eddig talán ha 2-3x voltam. Itthon ápolom.

●Bevallom én is szeretek drogériákban nézelődni, vásárolni és ha épp megtehetem akkor veszek 1-2 plusz dolgot, de túlzásokba nem esek

●Ruhákat nem gyakran veszek, mert nem mindig van rá pénzem:/ De jelenleg van 4nadrágom, 7pulcsim, 1téli és 2bőrkabátom, 5-6pólóm, 1converse , 1nike, 2csizma, 3-4magassarkú, pár bulizós felsőm

●Fürdőben ált. 15-20percet töltök(zuhany,fogmosás,arcmosás)

●Sminkelés 10perc max.

●Hajammal szinte semmit se csinálok max Gliss Kur-ral befújom, hogy kicsit megigazítsam mert hullámosan hordom. A hajamat 2 naponta mosom mert gyorsan zsírosodik:/

●Kezemen szőke a szőr és szinte nem is látszik ugyh. nem bántom:)Más területeken pedig rendszeresen karban tartom:)

●Szoliba csak nyár előtt járok 1-2hónapot, hogy legyen valami színem.

Kb ennyi:)


19/L

2011. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 habibi ***** válasza:

1. hát évente kb. kétszer, mert növesztem a hajamat, de persze minden hajmosásnál teszek rá pakolást, balzsamot, nem vasalom, nem szárítom, tehát védem és táplálom a hajacskámat.

2. mikor megmosom akkor szétengedve hordom, másnap már befonva, a harmadik nap pedig vagy kontyba fogom, vagy lófarokba, de aznap hajat mosok és kezdődik minden elölről.De mindig szépen csinálom meg a hajam, nem szeretem ha össze-vissza áll, ami nálam elég nagy fogalom, mert olyan kócos göndör hajam van, tehát kihívás minden fésülködés nálam :)

3.általában púder, spirál (3 -féle) és rúzs, valamikor szemfesték is

4.csak annyi amíg megmosakszom, mert minden sminkcuccom a szobámban van

5.szerencsére szőke szőreim vannak a kezeimen, ezért nem látszik :)

6. se szoli (mert hófehér a bőröm és védem és a bőrgyógyászom is eltiltott a szolitól, még a naptól is), se műkörön, mert nekem hosszú és erős körmeim vannak, amit magamnak festegetek :)

7. mindig úgy választok az aktuális divatból, ami a stílusomba beleillik, pl. nem veszek cicanacit, mert az abszolút nem én vagyok, nem rakom ki a kebleimet, mert az sem én vagyok, ha meg olyan valamelyik rucim, akkor veszek alája olyan kis topot ami eltakarja a dolgaim :)

18/L

2011. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!