Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi mindent tesztek...

Lányok! Mi mindent tesztek meg magatokért? (lent)

Figyelt kérdés

először is: 20 éves lány vagyok és úgy érzem nem sok csajos dolgom van

ezért válaszolnátok?

milyen gyakran jártok fodrászhoz?

frizurátokat mindig szépen változatosan horjdátok?

mennyire sminkelitek magatokat?

mennyit vagytok reggel a fürdőben?

mennyire ügyeltek arra, hogy a kezeteken ne legyen szőr mert az nem nőies?

műköröm, szolárium szokott lenni?

trendi cuccokban jártok? változatosan öltözködtök?


kérlek írjatok magatokról ilyeneket, mert úgy érzem elhanyagolom magamat, nem akarok egy alja nő lenni

köszi


2011. márc. 8. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Fodrász 3 havonta, vagy amikor rámjön. Hosszú hajam van és az egészségügyi vágás kell neki. :) Amúgy nem festem, természetes színe van.

2. Általában kiengedve hordom, vagy összefonva, vagy felcsatolom két oldalról. Vagy konty. Na szóval törekszem a változatosságra.

3.Smink naponta szempillaspirál, nagyobb dolgoknál (randi, vásárlás) korrektor-szemfesték-szájfény. De hétvégén nem festem magam.

4. Reggel kb 10percig vagyok ott. Még beakasztom a köntösöm és fogat mosok. :D A többit a szomámban intézem.

5. Világos színű a szőr a kezemen, nem zavar és mást sem. Ha sötét lenne biztos epilálnám. A többi régiót hetente epilálom.

6. Szoli: ellene vagyok, ha barnaságra van szükségem lefújatom magam és a szín 1hónapig fent marad (ez max nagy ünnepekkor kell), műkörmöm nincs, a sajátomat formázom. Jelenleg francia. :)

7. Mostanában farmer-póló-pulcsi vagy szoknya-leggings magassarkú kombó van. A saját egyéniségemnek megfelelően öltözködöm, sok ruhám van, de kevés igazán kedvenc.

Sminkre költök sokat, főleg körömlakkra. Essence márka megszállott vagyok. :)

Szóval kb ennyi. Mindig megpróbálom a legjobbat kihozni magamból, tornázom és csinosan próbálok öltözni, de azér nekem is vannak olyan napjaim amikor macinaciban heverészek.

Szóval ne aggódj!

22/L.

2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz évente 2szer megyek vágatni.

Festeni a barátnőm szokta úgy 3-4havonta elég.

Hajamat vasalni szoktam,fufru vagy elcsatolva vagy hajpánt.

Smink:spirál és szemcerka,korrektor a pattanásra mert én nem használok alapozót teljesen felesleges.Kozmetikushoz havonta egyszer megyek szemöldököt szedetni,mert ahogy az csinálja szebb mint ahogy én szedem ki.

A fürdőben reggel úgy 10 percet vagyok,mindennel együtt,hamar végzek mert nem kennem magam össze vissza.

Műkörmöm sosem volt,nem mondom hogy nem tetszik de az jobban tönkreteszi a saját körmöd,meg a háztartási munka meg a munkám nem menne vele.Én reszelem magamnak,nem is kicsi nem is hosszú úgy közepes hosszuságú,néha néha valami szép lakkot teszek rá,ez erősiti is.

Szoláriumban nem voltam még de nem is leszek,jobban szeretek nyáron a szabadban séta vagy pihenés közben barnulni.Ruháról annyit,hogy van úgy 3-4 nadrágom farmer,meg 1 szatén,ezek nem is cső és nem is trapézvégződésűek,úgy a kettő között.Vannak sportosabb és csinossabb felsőim.Szeretem a sportcipőt a magas sarkút is mindegyikből van 1-1 pár.Szóval nem viszem túlzásba odafigyelek magamra de nem rohanok a plazaba ha van vmi ujj "divat".Nem ettől nő a nő! :-)

2011. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!