Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsit visszeres a lábam. Mit...

Kicsit visszeres a lábam. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:11
 1/1 anonim válasza:

Ami szerintem jó neki:

- a legjobb a sport. Kivéve a step aerobic, az kifejezetten ronthat rajta (talán azért, mert ahogy teli talppal lecsapod a lábad, az nem jó neki). Biztosan jó a bringa és különböző tornák (pilates, jóga), de nekem a futás és az ugrókötelezés is hatásosnak bizonyult, pedig azok eléggé megterhelik a lábat. Erről érdemes megkérdezni egy szakembert, pl. egy jó fitness edzőt

- nagyon jót tesz neki a váltott zuhanyzás. Ha nem bírod, az is elég, ha csak a végén a lábakat és karokat zuhanyzod le (teljesen) hideg vízzel, lentről fölfelé haladva. Nem kell hosszú ideig. Először kellemetlen, de aztén nagyon felfrissülsz tőle. Ráadásul erősíti az immunrendszert, és a narancsbőr ellen is jó, mert fokozza a bőr rugalmasságát.

- találhatsz a neten sok frissítő krémet, de ha már tényleg kidudorodik egy ér, vagy seprűerek jelentek meg, akkor a Preludin Forte-t tudom ajánlani. Ez egy krém, ami vény nélkül kapható a patikákban, és pakolásként alkalmazva a leghatásosabb. Néha csodákat tesz.

- legvégül pedig vannak az orvosi beavatkozások, lézeres, műtéti egyéb kezelések, nagyon hatékonyak, de sajnos sokszor kiújul a probléma.


Ami rosz neki:

- sok napozás, szoli, forrő fürdő...

- a hoszzú ülés még az állásnál is rosszabb, ilyenkor érdemes óránként tornáztatni pár percet (neten lehet jó tornákat találni)

- bizonyos gyógyszerek is fokozhatják a hajlamot, pl. fogamzásgátlók, erről orvossal kell konzultálni


Én ennyit tudok tanácsolni, remélem segít. :)

2011. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!