Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is inkább a nőket...

Lányok, Ti is inkább a nőket nézitek meg az utcán, magazinokban és nem a férfiakat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőkben én a vetélytársat, a férfiakban meg a férfit nézem.

de a nőket sokkal szebben lehet öltöztetni, a férfiaknak nincs annyi ruhalehetőség. csak felső, gatya, cipő, max kabát oszt pont. xD

2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbikus, nem azért kérdezem:D.


Csak a nőknél megnézem a ruháját, azt, hogy mennyire szép, mi tetszett rajta stb.

2011. márc. 13. 17:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék,hogy a nőket is megnézem.:)
2011. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőket azért szoktam megnézni, hátha látok rajta valami jó cuccot.

Vagy általában a vetélytársat látom bennük, bár ez mostanában ritkábban fordul elő. Van amikor nagyon hidegen hagy.

A férfiakat meg azért mert jó nézni őket és igen a férfiakat látom bennük, ami jó érzéssel tölt el:D.

A magazinokban is szívesebben látnék inkább férfiakat de hát a címlapokra is nőket raknak ki,úgyhogy nincs túl sok választásom.

Még azon gondolkodtam közben, hogy sokszor azért nézem meg a nőket inkább mert van amelyik nagyon szép és csinos. Ha te is így vagy vele, akkor gondolom vágyakozni szoktál ,hogy bárcsak te is ilyen lehetnél... Én is :d dehát ez van. Ha megvagy magaddal békélve akkor nem fog számítani ha látsz egy csinos szép nőt az utcán.

19/L

2011. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lezbi de azért megnézem a nőket. sokszor csak viszonyításképp. meg néha ötletet is merítek, pl mikor látok egy jól összeállított öltözéket egy hasonló testalkatú lányon mint én. magazinokban meg pláne csak a nőket nézem, hiszen általában azért veszek magazint hogy onnan is öltözködési tippeket szerezzek. másik dolog meg az hogy imádom a divatfotókat. szeretem mikor profin meg van csinálva mind a smink mind a ruha mind a helyszín.
2011. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőket is megnézem. Ha csúnya azért, ha szép csinos azért. A jóképű férfiakat is megnézem.

Nem vagyok leszbikus:)

2011. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent és mindenkit egyformán megnézek (eléggé bámészkodós, kíváncsi vagyok), csak kivéve a jó pasikat, mert azokat NAGYON megnézem :D:D
2011. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyaránt férfit,nőt megnézzek :D és én sem vagyok leszbikus :)
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Full hetero vagyok de megnézem a lányokat is persze. :D Sokkal több a szemrevaló lány mint fiú (nem tudom, hogy ez csak ezen a környéken van-e így). Lányokon megnézem a hajukat (épp növesztem a hajam :D), a ruháikat és az alakjukat. Magyarul igen, konkurenst látok bennük.

Fiúkat más szemszögből nézem meg persze, de vannak olyan emberek, akik oda vonzák az ember tekintetét. Egyszóval nagyon erős, pozitív kisugárzásuk van. :)

2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lány akkor tűnik fel,ha kivételesen szép vagy nagyon jól van felöltözve:)
2011. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!