Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is inkább a nőket...

Lányok, Ti is inkább a nőket nézitek meg az utcán, magazinokban és nem a férfiakat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Már kezdtem azt hinni, hogy ezzel csak én vagyok így! :D Gyakrabban nézem meg a lányokat az utcán, mint a fiúkat (elég fura). A lányok arcát, haját, öltözködését nézem meg. Ha egy helyes fiút látok, akkor viszont nyilván rá fókuszálok.

14/L

2011. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt hittem, hogy evvel egyedül vagyok. Megnézem a nőket, és lányokat is. Szintén az arcukat, a hajukat, az alakjukat, és hozzájuk mérem magam. Persze a pasikat is nézegetem nagyon, és mindig azon gondolkozom, hogy járnék-e vele. :DD
2011. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit egy kalap alá véve megnézek... ki mennyire tűnik ki a tömegből... kevesen vannak.
2011. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran megnézem a lányokat is az utcán.(Ha szépek, én is arra gondolok, milyen jó lenne így kinézni....).

Amúgy a pasikat is meg szoktam nézni.Mindenkit megnézek, aki feltűnő valamiért...Szép, vagy helyes, vagy csinos, vagy érdekes.(amúgy szerintem Magyarországon tényleg sok szép lány van,azaz nem hiszem, hogy annyira kevés ember tünne ki a tömegből, ja és heteró vagyok ....!)

2011. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
:-) Én amúgyis csak a nőket nézem meg.... :-)
2011. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Én is a nőket nézem, de srác vagyok.Amúgy ha egy fazon jön szemben eszem ágában sincs megnézni, mint ahogy meleg filmekre sem gerjedek.De a lányoknál ez más.Két lány guszta a lányoknak is(ez biztos)2 fickóra azt mondják a lányok is, hogy fúúúj.Na ezért nem óckodok a dologtól.Ha a kedvesem megnézte egy lány ---- akármijét, legalább védekezhettem, hogy "DE TE IS....." hehehe


Amúgy nyugodtan nézzétek őket.Szerintem ez tök jó.Bár sosem fogok megfordulni egy faszi után, max ha vicces, de akkor sem szívesen mert félreérti.


Forogjatok.Utánam is lehetne forogni nem csak a csajok után, de sajna ezt nem teszik olyan gyakran mint én.

2011. márc. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!