Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? (Képek...

Nagyon vékony vagyok? (Képek rólam lent)

Figyelt kérdés

A szüleim sokat mondják, hogy milyen vékony vagyok, egyek többet. Próbálok is, mindig sokat eszem, csokit is, de semmi változás. Apum is ilyen vékony, bizti rá hasonlítok, de akkor sosem hízok?

Képek: [link]


[link]


És jól állnak az ilyen szűk nadrágok?

[link]


Ha mondjuk igy eszem továbbra is, nem tul keveset, nem tul sokat,akkor lehet-e nagykoromra ilyen alakom, mint nekik?: [link]


Esetleg sportoljak, h izmodosodjon a lábam?

Csak őszinte,és nem kötekedő válaszolók írjanak.

14L


2011. márc. 19. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez inkább alaktalan..ha fel akarsz szedni valakit, ne itt tedd.
2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Ha őszinte akarok lenni,akkor elmondom,hogy képek alapján nem néztelek volna ki 14-nek. Szerinte az olyan alakúaknak amilyen neked is van,nem igazán állnak jól a szűk nadrágok,olyan kell amiben egy kicsit "vastagabbnak" látszol.

19N

2011. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
meg se fordult a fejembn, hogy 14 évesen felszedjek valakit, pláne nem neten. Csak a véleményeteket akartam tudni -.-"
2011. márc. 19. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagy, de nem egészségtelenül. Szerintem a korodhoz képest ez jó. Azt nem lehet megmondani, hogy felnőtt korodra pontosan milyen lesz az alakod, mert addig még sokat fogsz változni.

Az jó, ha sportolsz, mozogsz. Bármit, amihez kedved van és élvezed. Attól csak csinosodhatsz. Ha emellett még odafigyelsz arra is, hogy mit eszel, akkor biztos később sem lesz rossz alakod.

2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen az alkatod egyszerűen, vékony nem vagy szerintem, de ha zavaz, akkor hordjál hosszú, bő nadrágot
2011. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bocsi, nem zavaz, hanem zavar
2011. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Csinos vagy, sztem semmi baj nincs az alakoddal.Nyugodtan vegyél fel szűk nadágot, sokkal szebben fog mutatni rajtad, mint egy nagydarab csajon,akinek mindenhonnan kibuggyan a háj..
2011. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem annyira Szerintem ez még jó alaknak számít
2011. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

°°Bata Adryy°° válasza:

Egyetértek az elsővel,szerintem is sportolj egy kicsit,mert ne harizz,de nem túl jó az alakod...A lábad lehetne egy nagyon picit izmosabb,mert az a túl izmos sem szép...

2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. olyan alakod lesz, mint azoknak a lányoknak, de néhány kilót ők is szedhetnének fel... ha hízni szeretnél, akkor egészségesen tedd, ne csoki evéssel! A sok csokitól "zsíros" leszel, ha érted mire gondolok.. táplálkozz egészségesen, naponta többször keveset (de ebédet és vacsit egyél rendesen!) iktass be tízórait, uzsonnát.. :)
2011. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!