Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt a fülem, és nagyon...

Begyulladt a fülem, és nagyon fáj és fel vagy duzzadva, mintha csomo lenne benne. Vszinü a fülbevalótól, bár már kivettem. Mivel mulaszhatnám el a gyulladást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát....figyelj a csomó az nekem is van és én már 4 hónapja lövettem a fülem,a begyulladásra pedig lehet kapni gyógyszertárban egéb szereket(nekem is van 8 fülbevalóm,de szerencsére nekem egyiksem gyuladt be!)

Na remélem segítettem

2009. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, van is benne csomó, tele gennyel. Legalábbis nekem volt ilyen régebben, doki szúrta ki, mert nagyon fájt.

Fertőtlenítsd valamivel, és ha otthon ki tudjátok szúrni tűvel, akkor próbáljátok meg. Be is lázasodhatsz a gyulladástól.

2009. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, az első ilyen esetnél kiszedtem a fülbevalót, a másodiknál már nem. Akkor csak kitartóan reggel-este lekentem alkohollal, és egy idő után elmúlt.
2009. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki gyulladáscsökkentő krémet. Ha nem segít akkor inkább menj el egy orvoshoz.
2009. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát nekem is be volt gyulladva nem is egyszer sőt nagyon sűrűn beszokott gyulladni én például körömvirág krémet használtam/használok és nagyon gyorsan elszokott gyógyulni(de nekem mindig azért gyullad be mert allergiás vagyok a fémre)xD
2009. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!