Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi a " szépségp...

Szerintetek szexi a " szépségpötty" az arcon? ( akár igazi, anyajegy, akár festett, vagy pc)? Nektek van?

Figyelt kérdés
Nekem a szám felett van egy , anyajegy, és azon gondolkodom, levetetem.. Szerintetek? Vagy ez valoban " szexepil"?
2011. márc. 31. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szám felett van egy pici az annyira nem látszik, és a szám alatt is van egy az már nagyobb és azt látni...Én is gondoltam rá, hogy levetetem. De miután olyanokat olvastam, hogy régebben felfestették! az arcukra, ezért úgy döntöttem meghagyom. Hátha valakinek pont az fog megtetszeni, mint különlegesség. :-)
2011. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
nekem is van olyan az arcomon, pont a szám felett, ahova a francia kisasszonyok is rajzolták. :))Én nem akarom levetetni, soha eszembe sem jutna! Mindenki szerint nagyon különleges, igazi szépszégpötty! :) A családban a nagymamámnak volt, aki város szerte híres volt szépségéről.. hát, remélem a családban maradt! :D
2011. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Nekem is van a szám felett és nekem tetszik én a te helyedben nem vetetném le :)
2011. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal arcom közepén van egy. Szerintem különleges, tetszik. De a tetovált, vagy rajzolt, amin látszik, hogy nem igazi, az elég gáz.
2011. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársnőmnek is van, a jobb szeme alatt.Nagyon szép lány egyébként is, és ez a szépségpötty nagyon különlegessé teszi az arcát.Ha nekem lenne olyan szerencsém, hogy lenne szépségpötyim, én tuti nem vetetném le, nekem nagyon tetszik:)
2011. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Barátomnak ugyanolyan(kicsit nagyobb), mint Marylin Monroenak.Nekem a bal szemöldök felett és a jobb arcfelemen van 2 picike.
2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik.
2011. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nekem a szám felett bal oldalon van:) nekem bal oldalon:D...eddig mindenki dicsérte h milyen jó...sőt volt aki azt hitte h pc-m van ott és mikor rájött h nem ajánlotta h legyen mer jóó lenne...de inkább nem:D...szoval...nekem bevált:D

22L

2011. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
szerintem cigányos.
2011. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
szerintem is cigós
2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!