Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi a " szépségp...

Szerintetek szexi a " szépségpötty" az arcon? ( akár igazi, anyajegy, akár festett, vagy pc)? Nektek van?

Figyelt kérdés
Nekem a szám felett van egy , anyajegy, és azon gondolkodom, levetetem.. Szerintetek? Vagy ez valoban " szexepil"?
2011. márc. 31. 17:49
1 2
 11/18 situ ***** válasza:
37%
uram isten sok raszista huzatokmár nekemis van de még eszembe se jutott leszedjem
2011. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Cigányos?

Szóval, ha meglátsz mondjuk egy lányt akinek fehér a bőre és mondjuk a szája felett van egy ilyen pötty akkor rámondod hogy cigányos?:D Vagy tök mindegy lehet simán enyhén barnásabb a bőre vagy kreol bőrű...

Istenem. Szerintem az emberek fele azt sem tudja mit beszél... A cigányos az tudod mi? A viselkedés meg maximum a ruházat.

Vannak aztán h.ülye emberek szép számmal.-.-

2011. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem is van egy szépségpötty (ami igazából anyajegy) az arcom jobb oldalán. Édesanyám rég mondja,hogy nem hétköznapi,de valahogy sosem tartottam olyan nagy különlegességnek. Marilyn Monroe-nak is volt és mekkora sztár volt. Hát én semmiképpen se fogom levetetni és igen lehet,hogy egy szexepil :)
2012. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi nekem az arcomon a szemoldokom felett a szám felett és egy az orromtol távolabb:)
2012. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem a jobb szemem alatt van,picit oldalra,es soha eszembe se jutna le szedetni :) mindenki szerint jol all:>
2013. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ,nekem is van a szám felett,bal oldalt.Nagyon idegesítő.Leginkább az hogy amikor felveszem valakivel a kontaktot,akkor nem a szemembe néz hanem azt nézi és ez engem nagyon zavar.Az is hogy állandóan hosszú szőrszálak lógnak ki belőle,kitépem,de vissza nő)Egyszer lefogom vetetni az biztos...
2013. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
amm meg inkább franciás és húúú komolyan már ne legyetek ilyen rasszisták!!
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 balázs timea válasza:
nekem is van az arcomon sőt a homlokomon is meg a számnál is és volt az államon is de azt már levetettem..
2013. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!