Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék alacsonyabb pár...

Hogy lehetnék alacsonyabb pár centivel?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy levágom a lábam és egyéb testrészeim. Nem is műtétre gondolok, valamilyen sport útján.

Ugye éjszaka az alvás folyamán regenerálódik a gerinc és akkor feltöltődnek az ízületek folyadékkel, ezért vagyunk reggel magasabbak (az se lenne megoldás, ha valaki azt tanácsolná, hogy akkor ne aludjak).

Olvastam itt gyakorin, hogy egy csaj 16 évesen 168 cm volt, 19 éves korára pedig már csak 164, és ő maga is írta, hogy nem mérték el.

Egyébként 171-172 centi vagyok, tudom, hogy nem az a nagyon magas de engem mégis rettentően zavar. És valamiért mindig úgy hozta az élet, hogy az alacsonyabb fiúk tetszettek, akik jobb esetben akkorák mint én.

A családomban apum régen 185 volt, most pedig az 178 cm-es tesóm nagyobb nála. Anya is összement már 2-3 centit, de ő nagyon pici (155 körül).

A (normális) válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 3. 10:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van előnye is, és hogy a szerelmet nem centikben mérik, de én így nem tudom jól érezni magam. A 168 cm az álom :) Tudom, hogy csak 3-4 cm, de nekem sokat jelentene.
2011. ápr. 10. 14:48
 12/15 anonim ***** válasza:
jaj... igazán cserélhetnénk én 159 vagyok (14 éves)... .úgy irigyelem a 170 körülieket, mert most hiába álmodozom a magas, kecses alakról, a hosszú combokról meg ilyesmi, úgysem fogok annyit nőni. :( viszont ha sokat elmelgetsz valami nehezet, akkor valszeg össze fogsz menni egy picit.. de én most annyira irigyellek... :( ha én lennék 171/172....
2011. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak: te még lehet, hogy fogsz nőni, unokatesóm 17-18 évesen nőtt még 3-4 centit, ez szinte csodának számít lányoknál :). Azóta én is elkezdtem reménykedni még pár centiben :). Amugy nem olyan borzasztó a 159, az már 160-161 is lehet már ha csak kihúzod magad. Sok fiu szereti az alacsony lányokat. Ezt mondom én, 160-nal.
2011. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát, akik nőni szeretnétek:

[link]

Nem csak férfiaknak szólnak a tippek. :)

Lehet írok nekik, hogy nem tudnak-e valamit az én problémámra is :D :D

2011. ápr. 10. 18:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogyan lehetne össze menni engem is zavar a magasságom.
2022. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!