Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a fene az az emo?

Mi a fene az az emo?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
"Az emo a hardcore-punk egy fajtaja" <- Hááát, lehet hogy az VOLT, de a mostani emok álmukban se mondják ki a punk szót, mert semmi közük hozzá. Szégyen a punkkal együtt emlegetni...
2008. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Színtisztán lopás. Mindenféle értelmes stílusból összeloptak dolgokat, ezt vegyítik, és ők most hajj, de eredetiek, meg nem értett ifjújság, atya ég...
2008. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
En hallgatok Tokio Hotelt es nagyon imadom oket...akkor en is emos vok?lehet,de en nem vagdosom az ereim...
2008. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
23%

Huha. sokat kell itt tisztázni.

Ad1: nincs olyan h emos. mert nincs punkos, nincs rockeres, nincs búnkóss ember. emo wan. köxe.

Ad2: Az emo nem összelopkodott stílus. ésha az is lenne, akkor sem ez a fő, h h nézel ki. mert lehetsz half'n emo, mint én. és akkor nem látszik rajtad. az emo az egy életérzés, egy szubkultúra. nem aról szól, hogy az ered vagdososod. hanem a világban megtalálható sok rossz, és igazságtalanság elutasítása. az emo, egy szociális, gondolkodó lény. több mint egy átlagember. sokat filozik a dolgokon, gyakori kérdése a miért.

Ad3: igen a punkok és rockerek télleg nem barátai az emoknak. mert ők nem politikai problémákkal küzdenek, hanem emberivel. amivekl mindnekinek kéne.

Ad4: a fiuk télleg gyakran hasonlitanak a lányokra. és gyakoriak a biszexuálisak is. de mi ebben a baj? hiszen egy ember miért nem szerethet, egy másik embert? és ha ő is fiu? hát aztán. ha nekik jó, tégeds miért izgat? irigykedsz? pont erről beszélek. miért nem tudunk örülni, a másik boldogságának, miért kell ennyire negatívnak lenni?

Ad5: a zene. nem csak ntx és th van. sőt. ez a legritkább. mai emo zenekarok: fall out boy, matchbook romance, my chemical romance, armor for sleep, funeral for a friend, panic! at the disco. persze nagy részük nem vallja magát annak, mert sok rajongótól elesne. de a zenéjük gyakran emocionális témáju.

hirtelen ennyi

2008. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"az emo, egy szociális, gondolkodó lény. több mint egy átlagember"

SZÓVAL: ha én nem vagyok emo, akkor én átlagember vagyok, aki nem gondolkodik?hmmm és ha valaki gondolkodó lény szeretne lenni, akkor imóvá kell alakulnia?és akkor már átlagos sem lehet?Na és mi van akkor, ha valaki átlagember akar lenni, és gondolkodni is akar?Jó kérdés mi?...



***

Nme értem, hogy a slipont miért gondolják imónak?Nekem is van sliponom, és megvetem az emót.Akkor én most mi vagyok?Gondolkodom, nem vagyok emo tehát?Mert utolsó előtti gondolkodásmodja szerint átlagember már nem lehetek!Akkor most mivan?

2008. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

00:16 "Ad1: nincs olyan h emos. mert nincs punkos, nincs rockeres, nincs búnkóss ember. emo wan. köxe. "


Hogy lenne már olyan, hogy rockeres? A rock a műfaj, nem a rocker...

Amúgy ne próbálja meg nekem senki sem bemesélni, hogy az érzelemdús egyéniség velejárója a Kafkát "megszégyenítő" világfájdalom, a b*ziskodás, a hülye haj, a piercing, a Vans ocsmány cipői, a helyesírás semmibe vétele, stb...

2009. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
74%

Hm érdekesek a kommentek.


Emónak néznek engem is sokan, de nem tartom magam emónak. Arbalógó barna haj. Fekete csőnadrágot hordok, fehérkockás vans cipővel, szegecselt öv, és vagy fehér vagy fekete (ne mtestrefeszülős) valami egyedibb pólót. Az együtteses-pólós korszakomból már kinőttem.:P


Viszont egyáltalán ne mhallgatok emó zenét. Metalcore/deathcore/grindcore megy nálam főleg.


Lányok miatt lettem iylen. Nagyon sokan szeretik:P Most nevezhettek pózernak vagy fake-nek (ami most lett divat) nem érdekel.:)


Van barátnőm és imádjuk egymást. Rá nem mondanám hogy emó, de mint említettem korábban magamra sem.


Nem iszom nem dohányzom, ne mvagdosom az erem, élvezem az életet, szeretek élni, ne msírok a sarokba nem fényképezem magam a tükör előtt.:)


Kérdem én, emó vagyok-e? :)


Persze mondjátok csak hogy pózer va

2009. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
65%

2008-07-02 00:16

Őt mért lett lepontozva? Végre valaki, aki normális választ adott.

Az meg egy másik dolog, hogy sokaknak nem tetszik, ha fiú-fiúval, lány-lánnyal, nekem sem, de legalább ez a válaszoló nem a "divatemo" kategóriába tartozó választ adta...

Viszont:

Egy emo érzelmes, gondolkodó lény... oké

De ha én érzelmes, gondolkodó lény vagyok, nem feltétlenül vagyok emo.

Ez a "minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár"-effektus.

2009. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
na jólvanám -.- "az az emo aki feketére festi a haját" omg! ezdeszánalmas... keress utána a neten... (am az egy életérzés!) ja és nem csak az lehet emo akinek fekete a haja!
2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
am nem vagy azér emo mer tokiomicsodát xD hallgatsz! akk fesd ki magad tupírozd fel a hajad és vágd az ereidet!! ( ha nem vágod akk vagy saucy vagy pedig scene vagy XD)
2011. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!