Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belevágnom a...

Érdemes lenne belevágnom a modellkedésbe? (képekkel! )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most fogok érettségizni, és úgy gondoltam a nyáron belevágnék, hiszen ha alkalmas vagyok, akkor jó pénzt tudnék vele keresni.

viszont nem tudom,h. mennyire lennék alkalmas? sokszor úgy érzem,h. csinos vagyok, nem vagyok csúnya, viszont átlagos vagyok, nincs bennem semmi érdekes, semmi "extra". pedig elvileg ez kell a modellkedéshez.

véleményeket szeretnék a külsőmről, mi az első benyomásotok?


[link]

[link] (jobb oldali vok)

[link]


2011. ápr. 18. 00:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Te vagy az első akire az ilyen kérdéseknél azt tudom mondani, hogy igen!


Viszont ha ez mégsem jön be, akkor hízz pár kilót, és a pasik bomlani fognak utánad.

2011. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy igen, főleg az egész alakos pénz után. Tényleg nagyon szép arcod van:) Sztem vágj bele, csak óvatosan az ügynökségekkel!
2011. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
*kép
2011. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hm... szemöldökcsipeszt ismered ?
2011. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az arcod tökéletes a modellkedéshez szerintem, csak egy "kis" szemöldök igazítás kéne ;) Ha az alakodat is látnám,akkor tudnám teljesen eldönteni, hogy próbálkozhatsz-e. De próba, szerencse! :)
2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

utolsónak: a 2. oldalon linkeltem magamról egy teljes alakos képet : )

bár bikiniset azért sztem nem fogok : )

2011. ápr. 18. 22:11
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a modellkedés mellett ideje lenne elkezdeni enni is :P Lehet, hogy az utóbbi kicsit fontosabb lenne, szerintem ez a soványság már ártalmas...
2011. ápr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Szerintem megpróbálhatod :)

Az adottságaid ugye megvannak,az arcod olyan kis modelles,és tudsz érzékien nézni a kamerába:)

Sok sikert!!:)

2011. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
nem akarom mondani, de a képeken nem te vagy hanem egy orosz modell diana farkhullina. :)
2011. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
xDD és milyen igaz....
2012. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!