Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól, , lehet"...

Hány éves kortól, , lehet" műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, nekem csak a barátnőm mondta akinek a műkörmöse mondta:D Mert én sem akarok rendes műkörmöt csak nagyon rosszak a körmeim és össze-vissza töredeznek:S Mondjuk most szedek vitaminokat meg ricinussal kenem a hajam és akkor ugye a kezemen/körmömön is van sokáig és most mintha kicsit erősebbek lennének, vagyis alig töredeznek... de nem tudom van-e összefüggés, ha gondolod próbáld ki, párszáz forint a ricinusolaj a patikában:)
2011. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Műkörmöstől függ mennyiért rakja fel a zseléréteget....ugyan úgy elő kell készíteni, mint a normál műkörömalapot...de nem lehet túl drága.

nekem is zselérétegem van.Nem látszik, hogy van rajta, csupán megerősítésként szerettem volna.Mondjuk én saját magamnak csinálom.Így megtehetem, hogy amikor már nem az igazi akkor simán feltöltöm és nem kell időponthoz igazítani magam:)A körömlakk is kopás nélkül fennmarad legalább 1 hétig, pedig ugyan úgy mosogatok, főzök takarítok stb... :)

2011. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Saját magadnak a zseléréteget? Honnan szerzed be?


Egyébként ricinusolajat én is most kezdtem el egy hete használni a hajamra és a körmömre. Remélem bevállik

2011. ápr. 25. 12:40
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A Zselét már nagyon sok helyen megveheted.Rengeteg műkörömkellékes bolt van.De kell hozzá Uv lámpa, előkészítő folyadékok, maga a zselé is drága, a reszelők, az ecsetek.. stb.Szóval aki nem tervez hosszú távra annak nem éri meg. Meg nem árt ha tudod hogyan kell (szépen) felrakni mert könnyen el lehet rontani:)
2011. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!