Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak a barátnőim,...

Miért csúfolnak a barátnőim, hogy csökött vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Soha sem gondoltam hogy csökött lennék. Sőt, elégedett voltam a magasságommal. 166 cm vagyok már 14 éves korom óta, a tornasorban mindig inkább az első 3-4-ben voltam, a legmagasabb lány is 172 cm volt asszem, a kisebbek meg 152-158 cm körül.

Az osztályomban 15-en vagyunk és abból 4 lány. Kettő 180 cm körüli, egy 175 cm azt hiszem, és van egy 183 centis csaj. Én vagyok az egyedüli, aki 166cm.

Állandóan törpicseknek meg kiscsillagnak neveznek. legutóbb megkaptam, hogy csökött!!!

akkor mérges lettem és megmondtam a csajnak, hogy ő meg egy kétajtós debella. Erre megharagudott és a többi csaj sem beszél velem.


Érdekes a fiúk szerint meg pont jó a magasságom.


Tényleg csököttnek számít már egy 166 cm-es lány? Vagy irigykednek, hogy én nem vagyok 180? (nincs pasijuk sem, mert nem találnak, kivéve az 175-ösnek van).


2011. ápr. 27. 11:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
167 cm vagyok és még soha senki nem használt semmiféle jelzőt a magasságomra...
2011. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hűha!:D Félreértések elkerülése végett elégedett vagyok a 160 centimmel, nem lennék magasabb. Hozzáteszem arányos is vagyok, nincs rövid lábam a magasságomhoz képest. A párom pedig 190 centi, kifejezetten az alacsonyabb lányok tetszenek neki, csak úgy mint a szintén magas öcsémnek és még sorolhatnám. Tény hogy az alacsonyabb lányok hamarabb találnak párt, ezt nem én találtam ki, felmérésből derült ki.

A felháborodott hölgyeknek meg el kéne fogadniuk, hogy sokaknak nem tetszik, ha egy nő magas...

Ezen nem fogok többet vitatkozni, mert értelmetlen időpocséklás lenne.

25N

2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%

Előző hozzászólónak... ahogy volt földrajztanárom mondaná: "A statisztikában az a szép, hogy BÁRMIT ki lehet velük mutatni."


Egyébként ez tiszta hülyeség... Az a szép a világban, hogy nem vagyunk egyformák, és az a szerencse, hogy az ízlésünk is különbözik. Ezen a magasság dolgon ugyanolyan hülyeség vitatkozni, mint azon, hogy a vékony vagy a teltebb, a szőke, vagy a fekete lányokat szeretik jobban a fiúk.. :'DDDD Nem ezeken múlik, hogy ki mennyire könnyen/nehezen talál magának párt. Nem is értem azt, aki ilyeneken vitatkozik.. mintha állandóan igazolni akarnák az ilyenekkel magukat, hogy ők a jobbak, mert a kördiagram is úgy ábrázolta, hogy a szőke/fekete, alacsonyabb/magasabb, teltebb/vékonyabb, valami/akármi lányokat szeretik jobban a fiúk. Elárulom, hogy egy fiú sem fogja megnézni a statisztikákat, hogy éppen mit kell szeretni. :D:D:D:D Ha tetszel neki, valószínűleg nem azzal fog foglalkozni, hogy 2 fejjel vagy nála alacsonyabb, vagy csak féllel. :'D Ha meg nem talál valaki párt, az valószínűleg nagyon nem azért van, mert magas/alacsony, ésatöbbi. ( =


A kérdés felevőjének: valószínűleg nem a magasságoddal van bajuk, csak éppen ebbe tudtak belekötni... ha ugyanolyan magasak lennétek, akkor is találnának valamit, amivel piszkálhatnak. Ilyenek a lányok.

2011. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hajrá szóismétlés... Pár "valószínűleget" vegyetek ki a mondandómból. :D
2011. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!