Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak a barátnőim,...

Miért csúfolnak a barátnőim, hogy csökött vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Soha sem gondoltam hogy csökött lennék. Sőt, elégedett voltam a magasságommal. 166 cm vagyok már 14 éves korom óta, a tornasorban mindig inkább az első 3-4-ben voltam, a legmagasabb lány is 172 cm volt asszem, a kisebbek meg 152-158 cm körül.

Az osztályomban 15-en vagyunk és abból 4 lány. Kettő 180 cm körüli, egy 175 cm azt hiszem, és van egy 183 centis csaj. Én vagyok az egyedüli, aki 166cm.

Állandóan törpicseknek meg kiscsillagnak neveznek. legutóbb megkaptam, hogy csökött!!!

akkor mérges lettem és megmondtam a csajnak, hogy ő meg egy kétajtós debella. Erre megharagudott és a többi csaj sem beszél velem.


Érdekes a fiúk szerint meg pont jó a magasságom.


Tényleg csököttnek számít már egy 166 cm-es lány? Vagy irigykednek, hogy én nem vagyok 180? (nincs pasijuk sem, mert nem találnak, kivéve az 175-ösnek van).


2011. ápr. 27. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csak irigyek rád, szeretnének ők ilyen magasak lenni mint te vagy, mert így nem találnak pasit:DÉn 160 cm vagyok, de rám még senki nem mondta, hogy csökött.Ne foglalkozz velük, előbb-utóbb csak megunják(:
2011. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

15:31-es nekem úgy tűnik te szenvedsz kisebbségi komplexussal, ezért bizonygatod annyira az alacsony lányoknak (mikor nem is rólad volt szó) milyen jó magasnak lenni.

Szerintem is irigyek a barátnői és ezért piszkálják. 175-180 centisen nehezebb párt találni.

2011. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik a beszólásod:D milyen barátnő az ilyen...

egyébként szerintem is csak irigyek

2011. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ha ennyien írjátok, biztos így is van!

Nem barátnőim, csak osztálytársaim. Eddig nem is volt más konfliktusom velük. Igen, eléggé karcsú vagyok (51kg) és ők pufibbak is.

2011. ápr. 27. 20:49
 15/24 A kérdező kommentje:
Úgy mondom hogy nem igazi barátnők vagyunk, de azért összetartunk öten csajok, ha értitek, h gondolom:)
2011. ápr. 27. 20:50
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem irigyek. Mire lennének? Én 179 vagyok, soha nem akartam kisebb lenni, egyáltalán nincs mit irigyelni ilyesmin. A rosszindulat pedig nem a testmagasságtól függ, ezek a lányok belédkötöttek volna mindenképp. Ha éppen más jut eszükbe, akkor mással.
2011. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok a 173 centimre és a "hercegnői" alkatomra és arra, hogy irigykednek mások a 160 centijükkel, mert kb minden gatyájuknak fel kell varrni a szárát!

Egy centivel sem akarok alacsonyabb lenni!!! És a magas, délceg pasiknál nincs is jobb. :))

2011. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves "tegnap 17:48"!


Ez a topic pont arra jó, hogy az alacson lányok valahogyan önbizalmat öntsenek egymásba!


Ugyan az, mint egy "duciklub", ahol úgy gondolják, a kövérség öröklődik, és ők nem is tehetnek a súlyukért. Ja...a vékony lányok meg egyből anorexiások!


Nem kell az önsajnálat...

2011. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

08:29 én magas sarkúban vagyok kb. 173 cm és szerintem az is pont jó magasság:) Én NEM TARTOM MAGAMAT ALACSONYNAK.

És ne is bántottam eddig senkit a magassága miatt.


(160 cm alatti azért én sem akarnék lenni, de 180 sem)

2011. ápr. 28. 10:03
 20/24 anonim ***** válasza:

173-mas vagyok,


szeintem egyáltalán nem vagy alacsony, de az azért durva, hogy mások-ezen a topicon felbuzdulva-elkezdik sajnálni magukat (azok, akik nálad jóval alacsonyabbak).


Én csak azzal nem értek egyet, hogy itt mindenki kifejti - saját maga és sorstársai - megnyugtatására, hogy 160 centi alatt is van élet.


A magasságon úgysem tudunk változtatni (én mondjuk nem is szeretnék), de a 180-asok nem fognak összemenni, a 160-asok meg nem fognak megnőni.

Tetszik, vagy nem, ez van.


Amúgy ezért találták fel az übermagas platformcipőket, meg a balerinákat, hogy mindenki kiválaszthassa a magának megfelelőt.

2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!