Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan aránytalan, és...

Tényleg olyan aránytalan, és sovány vagyok mint ahogyan a barátnőim állitják?

Figyelt kérdés

énis nagyon annak látom magam,de lefökképpen jónéhány ismerősöm szol be ez miatt :(


[link]


2010. dec. 9. 19:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs semmi baj veled :) Én ezen a képen nem látom, hogy olyan kórosan sovány lennél. Nem mondom, néhány plusz kilót elbírnál, de így sincs semmi gond. A barátnőidnek meg mondd meg, hogy te elfogadod így magad, fogadjanak el ők is. Én is megtanultam ezt a logikát, és hidd el, sokkal jobb úgy tükörbe nézni, hogy azt mondhatom magamnak: hú de csini vagyok ma :)
2010. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
:$
2010. dec. 9. 19:16
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
én is kb ilyen testre vágyok:(. szerintem pont jó, hülye aki azt mondja nem.
2010. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagy, de ez alkati adottság. Szerintem egyáltalán nem aránytalan. Amúgy sem tudsz vele vszínűleg mit csinálni. Én is olyan vagyok, hogy szinte semmitől nem hízok...
2010. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
69%
Hát se melled, se csípőd, se derekad. Nem aránytalan vagy, csak nem vagy nőies. olyan spagettiszál alakú vagy.
2010. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
hüüü...:DD
2010. dec. 9. 19:21
 7/50 A kérdező kommentje:

amugy 15 éves vagyok :D

17o cm. és 51kg. :S

2010. dec. 9. 19:22
 8/50 anonim ***** válasza:
58%
Ha 15 vagy, akkor még simán nőiesedhetsz. Akkor semmi különös. Még mindig jobb így 15évesnek lenni, mint jól kihízva. Formásodni még ezután fogsz valószínűleg.
2010. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%
remélem nem azért tetted fel, hogy megdicsérjenek hogy vékony vagy. igen az vagy, és? ne haragudj, de szerintem a bnőid arra értik hogy aránytalan vagy, hogy egyáltalán nem vagy nőies. talán ha felszednél pár kilót, gömbölyedebb lennél.
2010. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem azért tettem fel hogy mutogassam magam vagy ilyesmi. hát igen 2 barátnőm van igy különösebben rám állva ez miatt.deháát igen majd alakulok remélem :(
2010. dec. 9. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!