Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, hogyan hízzak?

Vékony vagyok, hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
sziasztok.167cm vagyok, és 48kg. az étvágyammal nincs baj, elég sokat eszek, viszont nem látszik meg rajtam. van nektek valami tippetek hogy hogyan szedjek fel pár kilót? 15/L
2011. máj. 5. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp... én azt szedtem egy hónapig és egyből megjött az étvágyam és híztam is :D
2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok zsíros ételt!
2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom elég régóta. Első: A Béres csepp az nem csak étvágy fokozó? Azzal nem csak azt lehet elérni, hogy többet egyen az ember? Mert az étvágyammal nekem sincs baj, mégsem hízok semmit. Az hízlal is? Mert akkor kipróbálom én is.
2011. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz akármit, tapasztalatból mondom. 44 kilósan estem anno teherbe, 20 kilót szedtem fel a terhesség alatt, megszületett a pici, 17 kiló le is repült rólam néhány hónap alatt. Pedig a kedvenc kajáim közt ott van a pörkölt, a pizza, a chillis bab, a sült kolbász, még a sülthúszsíros kenyeret is imádom, naponta ötször eszek, ebből kétszer vacsorázok, egyszer nyolckor a kisfiammal szendvicset, aztán este tízkor még egy kis főtt hamit vagy szendvicseket. Alkatilag ilyen vagyok, 160 cm magas, 47 kiló és idén leszek 27 éves. Szedtem én is Béres cseppet, nőtt az étvágyam (pedig amúgy is hatalmas), de nem híztam egy dekát sem, gyors az anyagcserém, ezen nem lehet lassítani. Bár ha valaki tud valami hízlaló csodaszert, ami tuti hat, akkor szívesen fogadom. :)
2011. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Korom, súlyom és magasságom megegyezik GaBiKa84666 -val.

Különbség, hogy én nem voltam még terhes.


Én voltam pajzsmirigy vizsgálaton is, pontosan amiatt, hogy nem tudok hízni és a saját családom is b@sztat emiatt.


Nekem azt mondta a szakorvos, hogy ilyen vagyok. Genetikailag kódolt a vékonyságom, nagyon nehezen fogok hízni. (ami nem lehetetlen, hiszen én voltam már 52 kg is)

2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na frankó.:(:( Nekem is a kedvenc kajáim között van a pizza, hambi, chillis bab, krumplis tészta, rengeteg nasi, és semmi. Ezek szerint ne is reménykedjek.:S Bár már többen mondták, beleértve aput( tőle örököltem a vékonyságot), hogy úgy sem fogok hízni, ehetek bármit, reménykedtem.:D Csak az a gáz, hogy ha meg beteg-lázas az ember, akkor még fogy is. Egyszer majd csak elfogyok. :D :D
2011. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is szeretem a jó zsíros, szaftos ételeket, de nem hízok.:/ azért köszi :) a béres cseppet meg majd kipróbálom :)
2011. máj. 5. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj a mesterséges hízással,mivel még csak 15 vagy a tested még fog fejlődni,nehogy az legyen hogy most felszedsz pár kilót,aztán 18 évessen hirtelen megváltozik a tested és rád jön 5-10 kiló.
2011. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!