Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton azzal nyaggatnak,...

Folyton azzal nyaggatnak, hogy túl vékony vagyok és hízzak. De minek?

Figyelt kérdés

176 centi vagyok, és 62 kiló. én teljesen jól érzem magam, semmi bajom nincs.

De, folyton azzal nyaggat anyám, tesóm, apám, hogy nem jó ez így. Túl kevés a súlyom, meg túl vékony vagyok, és hízzak má

r, meg egyek normálisan.

Én normálisan eszek, nem éhezek soha. És normális kajákat eszek.

Ezt tudják is, de akkor is nyaggatnak ezzel.

Tényleg vékony vagyok, de nem az a durván vékony, nem látszanak ki bordáim, meg ilyesmi. Sőt, van is egy kis pocakom.


De, akkor mi a baj ezzel a súlyal?

Semmi bajom nincs, nem fáj a fejem, nem szédülök, nem alacsony a vérnyomásom, nem éhezek, eszek normálisan normális ételeket.

Ha nincs semmi egészségügyi bajom ebből, akkor miért baj az, hogy vékony vagyok?


Hogy magyarázzam el nekik, hogy szálljanak már le rólam, mert semmi bajom nincs?


20/F


2011. okt. 31. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Férfiként tényleg elég vékonyka lehetsz ezzel a súllyal. Ha Neked így megfelel, egyszerűen egyél ugyanígy, és mondd meg a szüleidnek, hogy neked ez megfelel.

De csak mondom, hogy sosem árt, ha valakin van izom (a nők is szeretik...).

Én a helyedben biztos felszednék legalább 5-6 kilót izomban. Erősebb is leszel és jobban is fogsz kinézni.

2011. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem is vékony... lehet hogy egészségi hatása nincs de küllemi... nekem exem akkora mint te de a 70 kilojával is nagyon sovány volt....
2011. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és neki is volt pocakja d etudod az etiopoknak is nagy a hasuk d emellé csont és börök. nem az számit hogy mekkora a hasad hisz az a gyomortágulás miatt is lehet nagy.az arányok a lényeg.
2011. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
híznod kéne olyan 8 kg-t szerintem is. minimum.
2011. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem pedig tanulj késharcot. kit érdekel ez a testtömeg / izom stb. téma, most komolyan? én pl. csak kikapcsolódásból olvasgatok ilyen fórumokat.
2011. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!