Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elírták, vagy...

Szerintetek elírták, vagy komolyan ennyi a határ?

Figyelt kérdés

szeretnék jelentkezni egy modellügynökséghez, nincs is baj, magas vagyok, és normáls testalkatú ( 175/63), csak pár kg felesleg van rajtam, és azt a 4-5 kg-t pedig leadom, mert fogyókúrázok, egészségesen, és sportolok..

na de azt írták, hogy a derék méret maximum 62 cm! az nagyon kevés, nem írták el, 72 cm helyett, vagy tényleg ennyi a határ? az én derekam meg 75 felett van!!! 15 centit meg nem kell fogynom, nem vagyok olyan kövér, maximum 5-6-ot, de ha azt lefogynám, az elírt 72-es határon alul lennék... na de 62 centi nem kevés??!


2011. máj. 6. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a "90-60-90" a bűvös hármas, simán lehet, hogy 62 centiről van szó, nem hiszem, hogy elírták.
2011. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

de kövér vagy, modellalkathoz viszonyítva...őket ugyanis nem érdekli, hogy anorex gebéket foglalkoztatnak, akik félholtak a koplalástól


jelentkezz normális ügynökségekhez, ahol nőies nőket foglalkoztatnak ;)

2011. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

a 62 az nem kevés.

nem az a bajod,hogy kövér vagy, hanem nem elég izmos. Ha izmoslenne a derekad,az "összehúzza".

A tényleg sovány modelleknek 50-55-os derekuk van ( és Victoria Beckhamnek)

2011. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor izmosodok, mert a fogyókúrám előtt SEMMIT sem sportoltam, szóval... mindennap sportolok mostantól torna (3 rubint réka blokk-comb-has-fenék), és ha marad időm akkor futás bicaj vagy séta..:) amúgy tényleg csak a háj sok, szóval..legalább van célom! és nem ilyen csont és bőr akarok lenni, mert az ügynökség honlapján vannak modellek 59-es derékkal és normálisan néznek ki..szóval sport:) és ugye EGÉSZSÉGES diéta..de már csinálom pár hónapja..: ment is le..:)
2011. máj. 6. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! énis modellkedni akartam menni én 174cm vok és 53 kiló és még így is azt mondták h túl széles csípőm..én meg gondoltam h akkor tudják mit? sz*rok az egészbe nem leszek formátlan anorex gebe...szóval szerintem ha jól érzed magad így ahogy vagy akkor hagyd a francba..ha meg mégis akkor sok sikert!:)
2011. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:16


Banyek, hát VB nem épp 175 centi, jó lesz az oda 155-nek is.

Híres-hírhedt anorexiás.

Az a mániája, hogy akkora farmerba férjen bele, mint egy 8 éves gyerek.


A modellügynökséget tényleg ott kell hagyni a p...itlibe, már rég nem divat a gebeség.

Nekik meg tán illene követni a divatot.

2011. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:22 most is kórosan sovány vagy
2011. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen reális, mivel 50 kiló felett lényegében hozzád se szólnak. Tényleg betegesen kell kinézni, ha karriert akarsz.

A honlapon lévő képek meg... nos, a legtöbbet nem foglalkoztatják. Nekem van tényleg csinos meg szép ismerősöm, azzal jön, hogy modell (valóságban inkább csak hostess portfólióval), fent van honlapon, de... nos, magassarkúban kicsit magasabb nálam, én vagyok 160 centi. xD

A befutottak adatait nézd meg, arra kell törekedni, persze csak ha tényleg komolyan gondolod. Ha meg nem, akkor csináltass pár szép képet egy fotóssal és hagyd a csudába a modellesdit.

2011. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de nekem tényleg semmi izmom sincs, és hájas vagyok, ha felálok mély csíkok vannak, és nem érzem így jól magam, izmosodni szeretnék, akkor a zsírégetés is jobban megy, illetve összehúzza, meg jobban nézek ki. egyáltalán nem akarok kóros gebe lenni, erről szó sincs, nem leszek anorexiás, de normális leszek, ha leülök nem akarok hurkákat, mert kellemetlenül érzem mamaga, hogyha bikiniben vagyok takargatnom kell a hasam.. szóval a sportra koncentrálok!! :)
2011. máj. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!