Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az izzadság...

Mit tehetnék az izzadság ellen? :S

Figyelt kérdés

Hello. 15 éves vagyok, és (szerintem a stressztől) nagyon izzadok, de csak a hónaljam. És nagyon zavaró a nagy izzadság folt a ruhámok, egyszerűen nem tudok felvenni csinos blúzokat felsőket, mert beleizzadok. :( Semmi féle dezodor, spray nem használ. Annyit kipróbáltam már. Se Fa, Dove, Rexona...semmi. Csak illatosak, nem izzadásgátlóak. :S Mit próbáljak még ki, ami TÉNYLEG használ?:S

HELP!!!


15/L


2011. máj. 8. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
solutio antisudorica. gyógyszertárban tudod megvenni párszáz forint. nagyon hat!!! nekem is voltak foltos problémáim, este fürdés után vattára csepegtettem a szerből rákentem a hónaaljamra (kicsit sajnos kiszárítja:S) és másnap felvehettem zöld színű pólót 30fokban egy kis folt sem volt rajta. szóval már egy nap alatt hatott! próbáld ki:)
2011. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
ez nekem is van néha, ha nagyon meleg van, de csak néhány felsőnél, ahogy megfigyeltem. a többinél nincs. szóval szerintem lehet a felső anyagának a hibája is.
2011. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm a választ, rákerestem a neten, és itt is, hogy mit írnak róla, mindenki azt mondja hogy nagyon jó, használ is, csak az a baj, hogy írják hogy milyen káros, sok az alumínium benne stb. :/ Megy a pont.


Második: mondtam, hogy a stressz miatt van, nem a póló anyaga ez már biztos. De amúgy a kérdésre válaszolj légyszíves, nem arra voltam kíváncsi hogy mitől van.

2011. máj. 8. 13:09
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs valami kevésbé egészségtelen szer? Ez rákot okoz. :/
2011. máj. 8. 13:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor most mondok valamit :)


a gumicukor is ràkot okoz...nézz màr körbe komolyan...

2011. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Az alumínium rákot okoz. És nekem már a rendes dezodoroktól amiket a boltokban lehet kapni, attól is ilyen csomó nőtt a hónaljamban, ha egy ideig nem használom akkor elmúlik. Nem akarom tönkretenni az egészségemet így.
2011. máj. 8. 14:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Drágám a dezodorok is rákot okoznak :)) Én is solutio antisudoricat használok, nekem is csak ez vált be :/ Irigylem azokat akiknek nincs ilyen gondjuk :(
2011. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

az alumínium tényleg mérgező, ez tény.

kérdező: a kérdésre válaszoltam, azaz elmondtam, hogy nekem mitől volt ez, és én mit tettem ellene: lecseréltem a pólóimat. nem tudom, miért kell megsértődni, csak egy lehetséges megoldást mondtam, ha neked nem használ, akkor bocsi, én csak segíteni próbáltam.

2011. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a dezodorok is azt okoznak, épp ezért kértem h olyat, amiben esetleg nincs vagy kevesebb alumínium van. Mert ebbe még több van mint az átlagos deokban. :S
2011. máj. 8. 14:47
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szivem, konkrétan kimutatták, hogy a dezodorokban lévő alumínium, illetve egyéb adaélkanyagok nem okoznak bizonyíthatóan rákot.

Rákos és egészséges nőket vizsgáltak, semmit nem találtak.

De tudod, ne gépezz, mert rákot okoz, ne lakj vezetékek alatt, mert rákot okoz, ne igyál vizet, mert sok a hormon benne, aztán véletlenül holnap kukid nő, ne egyél húst, mert férges lehetsz....

2011. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!