Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi a nők többsége,...

Miért hiszi a nők többsége, hogy a rövid haj szexi?

Figyelt kérdés
Számomra nincs csúnyább, mint egy rövid fiús hajú nő. Semmi vonzót nem látok abban, ha egy nő férfias. Én még nem láttam olyan nőt aki szép lett volna vele. Mi a véleményetek?
2011. máj. 19. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív.

Mindenki éljen úgy, ahogy neki jól esik.

2011. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Én már láttam több olyan szép lányt, akinek jól áll a rövid haj.

Azt meg ne felejtsük el, hogy nem minden nő 20 éves. Bizonyos kor felett sokkal szexisebb, nőiesebb egy nő egy jól választott rövid hajjal, mint az össze-vissza lógó ősasszony-frizurával.

Szerintem a hosszú haj nem egyenlő a nőiességgel. A hosszú haj is csak akkor szép, ha ápolt, van tartása, színe, fénye. Márpedig ehhez sok idő kell. Nem minden nő ér rá cicomázni magát naphosszat, és akkor marad a cábár kinézet.

Ismerek olyan nőket, akik erőltetik a hosszú hajat, de ciki, ahogy kinéznek vele.

2011. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Ronda lennék? Kétlem.. ;)Minden színű volt már a hajam, és évek óta rövid.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ui: Akinek szép az arca, annak minden jól áll ;)

2014. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
98%
szerintem van akinek a rövid, van akinek a hosszú áll jól... és könyörgöm, mi ez hogy egy lánynak legyen derékig érő, lófarkas haja??? borzalmas ez a sok gyepes ember -_-
2016. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!