Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Nem vagyok...

Milyen az alakom? Nem vagyok túl dagadt? (képlent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövidnadrágot nyárra, de nem merem felhúzni, mert zavarnak a combjaim. :\ Nem áll hülyén ez a nadrág? Az alakomról mi a véleményetek? Nagyon rossz?

Nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt, szóval a kritikát finoman fogalmazzátok meg légyszi!

15/L


itt a kép: [link]


2011. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 168 cm vagyok és kb. 55-56 kg, de szeretnék még fogyni a combomból és a hasamból. Régebben sokkal nehezebb voltam kb. 15 kg-val, de sportolással leadtam a felesleget. Viszont még ígyis önbizalomhiányos vagyok. :(
2011. máj. 26. 17:31
 2/45 A kérdező kommentje:
Itt van egy közelebbi kép a hasamról, hogy könnyebben véleményt alkothassatok erről is: [link]
2011. máj. 26. 17:34
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép :)
2011. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem tűnsz annak, bár jobb lenne, ha inkább odlalról fényképeznéd le magad, úgy jobban látszik:)

De szerintem egyáltalán nem vagy az!

2011. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
100%
Nincs vele semmi baj. Persze ettől még sportolj, nem fog ártani, de nem kell fogyókúráznod, és bátran vedd fel a rövidgatyát. :)
2011. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó alakod van egy 15 éves lányhoz pont ilyen alak illik. Ne akarj olyan alakot mint egy 20 évesé,majd az idő elteltével még formálódik a tested és fejlődik. A hasadra kicsit kéne tornázni hogy izmosabb legyen,ehhez tudom ajánlani Rubint Réka hasformáló videóját,nekem 1 hónap alatt láthatóan izmosodott a hasam és szebb lett ,pedig olyan volt mint neked.

18/L

2011. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%

Én 158 cm vagyok és 51 kg. Vettem egy hotnacit a nyárra és nem merem felvenni, mert túl vékonyak a lábaim. Szoknyám is van, 3 is, de egyiket se hordom, mert szégyenlem a lábaim vékonyságát. Nadrágban is úgy néznek néhányan (ijedten), hogy az arcukra van írva "Ez a lány biztosan anorexiás".

Szerintem semmi gond az alakoddal. Ne kezdj fogyózni, mert rémálom lesz a vége! Túl fiatal vagy.

És miért kellene fogyóznod?? Kinek akarsz tetszeni? A fiúknak? 19 éves vagyok, és 100%-OS BIZONYOSÁGGAL mondhatom, hogy a fiúkat egyáltalán nem érdekli az a típusú "hány" ami téged annyira idegesít. De majd meglátod te is... csak 2-3 év...

A barátnőidnek vagy kiknek??

2011. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
21%
elég ortopéd...
2011. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
81%
Hány helyett hájt akartam írni.
2011. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Itt van egy kép oldalról is: [link]
2011. máj. 26. 17:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!