Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Nem vagyok...

Milyen az alakom? Nem vagyok túl dagadt? (képlent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövidnadrágot nyárra, de nem merem felhúzni, mert zavarnak a combjaim. :\ Nem áll hülyén ez a nadrág? Az alakomról mi a véleményetek? Nagyon rossz?

Nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt, szóval a kritikát finoman fogalmazzátok meg légyszi!

15/L


itt a kép: [link]


2011. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy mikor én 14 éves voltam (11 éve) a legjobb barátnőmnek ilyen alakja volt, mint neked és még nyáron is hosszú ujjúval takargatta magát mert annyira gátlásos volt a soványsága és fehérsége miatt. 11 év alatt ezek szerint megváltozott a "kövérség-soványság" fogalma tinikéknél...
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
19.00: bocsi, de tényleg rosszul éreztem magam így, mert volt pár ember az ismerőseim közül, akik csesztettek és olyanokat mondtak rám, hogy "milyen kis dagi vagy" stb. Én meg hittem nekik. De mostmár belátom, hogy nem olyan rossz az alakom, mint gondoltam.
2011. máj. 26. 19:12
 33/45 anonim ***** válasza:
66%
19:00-kor íróval teljesen egyetértek. Rohadt idegesítő. Már inkább túl vékony vagy mint duci.
2011. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó alakod van, hordd azt a gatyót nyugodtan. Se sovány, se kövér nem vagy, egy kicsit deréktájt kéne javítani (azt nehéz, hasonló cipőben vagyok).

Akik meg leugatnak azok is bolondok. Te is, mert ide jössz véleményért, ez az utolsó hely, ahol bármit megkérdezek. XD El tudom képzelni, milyen nehéz manapság fiatal tinilánynak lenni, mert ami most megy, az kiakasztó, csontsoványra fogyott kislányok szórják el apuci tízezreit havonta felesleges hülyeségekre és ha nem felelsz meg nekik, akkor ásd el magad, mert kiutálnak... -.-"

A mozgást ne hagyd abba, a fogyásban meg nagy szerepe volt annak is, hogy érésben vagy, változik az alakod, stb. :D És ez még egy darabig így is marad. De jó alakod lesz, a pasik zömének ez tetszik.

2011. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
56%

merre laksz?

nincs kedved ismerkedni?

2011. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tökéletes:)

165 cm 60 kg:(

2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vastag, de lehet hogy nincs semmi izom rajta és ha leülsz pl hurkás illetve a combod pedig szétfolyik. csak ne egyél hizlalló doglokat, válts át egészséges életmódra és sportolj sokat!
2011. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
64%
Nincs vele sok baj, lehetne combra edzneni tisztességesen, meg diétázni, de így sem vészes.
2011. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Te meg az önbizalomhiány.. uggyan már.
2011. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy most azok mondanak igazat, akik szerint csak fényezni akarod magad vagy tényleg önbizalomhiányod van, így nem is foglalok ebben a kérdésben állást.

A kérdésre válaszolva: nekem a képek alapján tetszik az alakod, sztem teljesen normális. Fogyóznod se kell, csak sportolj tovább!

Ami a modellest illeti az k*rva gáz! Még, hogy 50 km-t fut, na jól van! :D XDD

2011. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!