Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Nem vagyok...

Milyen az alakom? Nem vagyok túl dagadt? (képlent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövidnadrágot nyárra, de nem merem felhúzni, mert zavarnak a combjaim. :\ Nem áll hülyén ez a nadrág? Az alakomról mi a véleményetek? Nagyon rossz?

Nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt, szóval a kritikát finoman fogalmazzátok meg légyszi!

15/L


itt a kép: [link]


2011. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az alakod nagyon de nagyon csunya! A hasad mint egy ludbalom. El kene kezdeni fogyokurazni.A labaidrol annyit hogy igy szulettel.Nem tehetsz rola hogy undoritoak.
2011. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja, sz@r dolog az irigység, legjobb megoldás rá anonim oldalon beszólogatni másoknak... akinek ez okoz örömöt, hát elég szánalmas...
2011. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
Hala a jo istennek nagyon szep vagyok. Amerikaban elek es Olaszorszagban egyszer itt egyszer ott es utazok indenfele mivel modellkedem.Tehat irigysegre semmi okom.Ennek a lanynak orvosra van szuksege.A mai fiatalokbol nem tudom mi lesz par ev mulva,de mindenesetre a vilag megvaltozott Az emberek teljesen begyoposodtek.Orulok hogy en mar 26 eves vagyok. De ez mar mas teszta.A mai fiatalok nem tudjak mit csinaljanak joletukbe.(ja meg mielott valaki megszolna valaki nincsenek ekezetek a gepemen) Szep estet mindenkinek! Amugy modell vagyok de a multkor vettem egy oriasi csulkot Pesten,a mai vacsim: fott csulok,torma,es 2 nagy zsemle.Persze holnap minimum 50 kilometert futok.Ugyhogy errol ennyit.Aki akar sportol es mellette jokat eszik aki lusta mint egy diszno az elhizik.Egyszeru!Csak ki van a valagam a 15 ev koruli kis libakkal akiknek nincs mas tennivalojuk minthogy fotozgassak magukat es a velemenyek alapjan erzik jobba vagy rosszabul.Szanalmasak!
2011. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

17.56: kick boxolok 2 éve.

18.05: kb. 1-1,5 év alatt.. Tudom, sok idő, de nem fogyóztam közben, ugyanúgy ettem mindent (csoki, chips stb.), talán ezért tartott ilyen hosszú ideig.

Amúgy írtátok páran, hogy ne hagyjam abba a sportolást. Nem is akartam, mert szeretem csinálni. :) És a fogyást sem fogyókúrával akartam, hanem sporttal.

18.33-nak meg üzenem: oké, hogy rondának gondolsz, de ha nem vetted volna észre, odaírtam, hogy a kritikát finoman fogalmazd, mert nagyon érzékeny vagyok rá.. Sikerült is elrontanod a kedvemet kicsit. :\

A többieknek meg köszönöm! :)

2011. máj. 26. 18:47
 25/45 nebula ***** válasza:
100%
vékony vagy...
2011. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült tönkretennie a kedved?

Hát sz@rd már le, süt az írásáról, hogy 1 szó sem igaz belőle, több dolgot is leírt többször... kit akar győzködni, hagyjad már...

Össze-vissza írogat, kit érdekel, mit zabál, meg holnap mit csinál.

Nehogymár ilyen gyíknak a véleményére adj, vedd úgy, mintha nem is írt volna semmit, az nem vélemény:-DDD

2011. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg nem vagtad volna le egyaltalan nem vagy csunya es dagadt sem.Nagyon szep alakod van de ez idovel valtozni fog.15 evesen nem hiszem hogy ezzel kene torodni.Majd 5-8 ev mulva akkor mar latszani fognak a noies vonasaid es minden.Amugy sportolj amennyit birsz es egyel nagyon sok zoldseget es vitamint. Meglatod nagyon szep leszel (es vagy is) Egyedul egy kis napozas ami nem artana de itt a nyar es hajra!!!! Sok pusza!
2011. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:44


Az igen! Hát téged se kell félteni az biztos. Egész szépen leírtad magad. Csak azt nem tudom ki kérdezte, hogy hol élsz, meg hogy mi a vacsorád...

2011. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ, megnyugodtam. :) Amúgy amikor írtam, nem olvastam a 2. válaszát.. Ezekután én sem hiszek egy szót se abból, hogy ő modell, stb. :DD És beláttam, hogy nem vészes az alakom, csak tornázok még rá külön, hogy feszesebb és izmosabb legyen.

Amúgy napozni fogok, úgyis itt a nyár, majd felszedek egy kis színt.

2011. máj. 26. 18:56
 30/45 anonim ***** válasza:
45%
Elmész te a fenébe! Unom már ezt a sok hülye kis pi.csát, akik feltolják ide a horpadt testüket és nyafiznak egy sort, hogy milyen dagadtak (tudod te mi az? hát persze, hogy tudod), ti meg sztároljátok, hogy milyen csinos. Gratulálok!
2011. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!