Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Nem vagyok...

Milyen az alakom? Nem vagyok túl dagadt? (képlent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövidnadrágot nyárra, de nem merem felhúzni, mert zavarnak a combjaim. :\ Nem áll hülyén ez a nadrág? Az alakomról mi a véleményetek? Nagyon rossz?

Nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt, szóval a kritikát finoman fogalmazzátok meg légyszi!

15/L


itt a kép: [link]


2011. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam már. Amúgy akik mondják, hogy csak fényezni akarom magam: nem akartam, higgyétek már el! Csak páran mondták a környezetemben, hogy dagi vagyok, meg ilyenek, és annyira hittem nekik, hogy amikor belenéztem a tükörbe, akkor tényleg kövérnek láttam magam.. A barátaim mondták ugyan, hogy ez nem igaz, de hát ők elfogultak. :D De ha ti, ismeretlen emberek mondjátok, hogy nem vagyok az, akkor elhiszem.
2011. máj. 27. 18:31
 42/45 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Baranya megyében, konkrétabbat nem szeretnék mondani. Miérd kérdezed amúgy?
2011. máj. 30. 21:03
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

18:33 mi az a ludbalom? Talán luftballont akartál írni, de mindegy is mert a válasz szempontjából nem releváns mert nem igaz amit írtál. Mondjuk a releváns szót tutira nem ismered ha a lufit sem tudtad helyesen leírni, szóval erről ennyi. A te agyad egy jó nagy luftballon, nagy, teli levegővel és ha nagyobbra fújod kidurran.


18:44 meg tipikus modell. Mármint a pejoratív értelmében de talán ő sem érti a szót mert a "valagam" és hasonló szavakat használja. Mindegy, egyen csülköt, és sportoljon, nem az volt a kérdés hogy mit falsz és mennyit mozogsz?


Ez csak két érdekes válaszoló volt, akiket kiemeltem példának kedves kérdező hogy milyen válaszokkal NE foglalkozz. Csinos, normális alakod van, amihez minden jól áll.

2011. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Hogy lennél dagadt, ne viccel már! Majdnem sovány vagy!
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!