Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy nálatok...

Lányok, járnátok egy nálatok alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Mi megy még el és mi lenne kizárt?
2011. jún. 14. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 2-3 centi az eltérés az én javamra. Eleinte zavart. De ha szeretsz valakit nem az lesz előtérbe, hogy hány centi. Engem már nem nem zavar. Változtatni meg úgyse lehet rajta. :)
2011. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

164 centi vagyok, nem nagyon találkoztam olyannal, aki alacsonyabb lenne nálam :D

Amúgy én nem járnék mondjuk egy 157 centis hapsival. Szerintem nem olyan nagy a magasságom, hogy ne találjak nálam magasabb fiút. MOndjuk, ha 190 lennék nő létemre, akkor járnék alacsonyabbal.

2011. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok.Ez pont egy átlagos női magasság.Se nem túl nagy,se nem túl kicsi.Így végülis mindkét magasság végletnél van esélyem.Nem kell pl.ragaszkodnom a magas pasikhoz,mert nem vagyok magas és egy kisebb srácnál sem vagyok annyira nagyobb(gondolom a srácoknál egy olyan 160 cm számít elég kicsinek)Mégis a nálam alacsonyabb fiúk mellett olyan hatalmasnak érzem magam.Inkább a nálam magasabb srácok jönnek be,főleg a nagyon nagyok,nem tudom miért.De ha szeretek valakit egyáltalán nem zavar,ha középmagas,vagy csak pár centivel magasabb,esetleg akkora mint én.Összességében nem tudom,mert ha valakit nagyon megszeretek,nem érdekel hogy néz ki,tehát ha egy nálam kisebb fiúba szeretnék bele és érezném hogy ő az igazi,akkor elfogadnám.Egy ilyen minusz 3-4 centimétert pedig még bőven el is fogadok.Viszont elég ciki lenne,hogyha nekem kéne lehajolni mindig egy sráchoz,ha meg akarom csókolni.De a szerelemben nincsenek ilyen gátak.Lásd Keith Urban és Nicole Kidman is együtt vannak :D
2011. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. 156 centi vagyok, azért ennél kisebb pasi már egyértelműen a nagybetűs NEM kategória.
2011. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 hot_kiss ***** válasza:
Egy velem egymagas vagy nálam alacsonyabb pasin nemigazán akad meg a szemem, esetleg valami "extra" dolog folytán. Szeretem, ha legalább 10 centivel magasabb a párom.
2011. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 175 vagyok, és nem érdekel, ki milyen felszínes embernek kiált ki, sosem járnék nálam alacsonyabb fiúval. Sőt, legyen min. 5 cm-rel magasabb, tehát 180 felett legyen. Volt egy nálam alacsonyabb, és egy velem egymagas partnerem, aki még gyöngébb is volt nálam, és valahogy egyikre sem tudtam igazán férfiként nézni. Szeretek alacsonyabb lenni a partneremnél, felnézni rá, mind fizikailag, mind szellemi értelemben. Olyan jó odabújni hozzá:) 20/L
2011. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát a vlt barátom alacsonyabb volt mint én. Én pedig alig vagyok 160cm... :DDD Elég nevetségesen néztünk ki, igaz nem ez vlt a szakito ok, hanem teljesen más. :D De elég cikinek éreztem néha... :D
2011. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rémálmom az alacsonyabb pasi, borzasztó szerintem. Nem érezném nőnek magam mellette, ha nagyobb darab vagyok nála :/
2011. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!