Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Fiúk, nektek tetszik, ha egy amúgy csinos csajt ilyen "rockosabb" ruhákban láttok?

Figyelt kérdés
(Bőrcuccok, főleg fekete szín, amit valami halvány-világossal vegyít), láncok, ilyenek. Csak mert azon vitatkoztam valakivel, hogy az illető szerint az ilyen lányok csak az így öltözködő fiúknak tetszenek.
2011. jún. 23. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik ha olyan az idő. Ha 40 fok van és akkor is rajta van a bakancs akkor az elég kiábrándító.
2011. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
nincs ellene kifogásom,ha alapban nőies a csaj,akkor jól tud állni az ilyen öltözködés is.azért zenekaros pólót ne vegyen fel,azt nem szeretem.vannak kifejezetten szép dark/goth stílusú lányok is.
2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Én is ilyesmi stílusú vagyok, és az a fura, (vagy nem foura) hogy nekem is inkább a "stílusombeli" srácok jönnek be. Hosszú haj stb. Persze vannak kivételek. =)

20/L

2011. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mi a baj a zenekaros pólóval?

egyébként ma már minden nagy zenekar gyár női öltözéket is. zenekaros pólóm nekem is van (bon jovis), de az speciel ilyen szép zöld, szóval nem feltétlen illik a kérdésbe. bakancsot sem szoktam hordani. mármint ilyen nagy tramplit nem, és időjárásnak megfelelően öltözöm, mert azt én sem értem hogy tud valaki 40 fokban ilyen cuccokat elviselni. de hát végül is rövid gatyából meg topból is lehet ilyeneket felvenni :P

2011. jún. 23. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem a ruhájukat szoktam nézegetni. :)
2011. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért a ruha is számít valamit...ha például egy lány végigmenne az utcán előtted egy szál szemeteszsákban XD az tetszene?
2011. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem!!!
2011. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Borzasztó.
2011. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"mi a baj a zenekaros pólóval?"

Nem tetszik és kész.nem nőies,hanem gyerekes.

2011. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
oké értem. kösz a válaszokat. a "Borzasztó." kicsit kiábrándító, de ez is egy vélemény.
2011. jún. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!