Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meglátszik az emberen ha a...

Meglátszik az emberen ha a kínaiból öltözik (kinai boltban vagy piacon vett ruhákban öltözködik)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 22:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ha jó darabokat válogat össze ekkor nem
2010. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ha izlésesen csinálja, akkor nem látszik, másrészt nem mindig a drága a jó. :)
2010. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én keverem a drágább holmijaimat olcsóbb darabokkal.És nagyon divatosan nézek ki.
2010. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok butikban kínaiban vagy turiban vett ruhák vannak,kivasalva,kicsit feltúrbózva két-háromszoros áron.
2010. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
látszik, leglaábbis én látom egy lát ruhánál fordul csak elő h nem mondom meg elsőre h miylen
2010. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem ugyanaz van a kínain is, mint az üzletek jórészében. Gyakran egy az egybe ugyanaz..
2010. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
*két
2010. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ciki. Persze a szemlélődőtől is függ, mennyire edzett hozzá a szeme. Valószínűleg ha ilyet kérdezel nem lehetsz több 15-nél, a korodbeliek nem fogják észre venni. De nézz meg néhány turit, olcsóbb mint a kínai, és márkás cuccok is vannak. Nekem spec csomó next, dorothy perkins, air walk nacim van turiból, szinte újak. a kínai sokszor pofátlanul drága, de ha van egy bevált helyed érdemes ragaszkodni hozzá.

Amit az előttem szóló mondott az egy nagyon jó tanács, keverjed a márkást a márkátlannal. "Rájöttem hogy a 3 dolláros túrt rucim, kiválóan megy a vadi új 300 dolláros cipőmhöz" Sex in the city valamelyik epizódja ;-)

2010. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Annyi hogy nincs rajta egy pipa,levél,vagy éppen egy vadmacska!Kb. ezért hajlandóak egyesek 10-20 ezerrel többet kiadni egy cipőre vagy felsőre.Különben meg a drágán megvett converse cipőmre rá volt írva hogy made in china.Úgyhogy erről ennyit,nem érdemes rovább taglalnom.
2010. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ruhadarabja válogatja, sok ruha pont olyan minőségre is, mint a bolti.


Utolsónak: csak azért, mert Kínában csinálják, nem biztos, hogy rossz minőség. Csak annyi, hogy ott van olcsó munkaerő, ezért a nagy márkák is odaviszik varratni a termékeiket. A különbség a gyártástechnológiában rejlik.

2010. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!