Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a macis pasiknak...

Igaz-e, hogy a macis pasiknak sokkal szebb, formásabb lábuk van, mint a vékony srácoknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

"Miért van az, hogy a legtöbb nő nem becsüli a macis pasik igenis vonzó lényét, sármját, különleges erotikus kisugárzását?"


Azért nem mert egyáltalán nem vonzó az ilyen. Nagyobb darab pasikon semmi erotikus kisugárzást nem észleltem eddig. Legyen az macis, izmos, dagi, húsosabb, egyik sem vonzó számomra, főleg ha még a vastag lábait mutogatja... 100ból 1 pasinak van jó lába, de az vékony és sportos.

2009. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
Inkább legyen valaki kicsit duci, mint sovány. Sőt! Aki kicsit macis az általában magas is, és sokkal jobban néz ki!
2010. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátom macis és mindig is a mackós alkatú pasik tetszettek nekem.És szerintem is formásabb a lába egy ilyen alkatú férfinak mint egy gebécskének.
2010. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
37%

Nem igaz!

A "macis alkat" valójában zsírdisznót jelent! Nem tudom mi a jó abban, hogy ott lóg rondán a sok zsírréteg. Gondolom irigyek vagytok, mert nem lehet nektek izmos pasi. :)

Az izmot ne keverjétek össze a zsírral!


Ja, és inkább legyen vékony, mint hájpacni!

2010. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szerintem ez egyénenként változó. Tény, hogy a hajszálvékony pasik lábai nem szépek, ízléstelen a vékony vádli meg azok a semmilyen combok. A macisabb (nem zsírdisznókra gondolok, hanem akiken van egy kis hús) pasik közt is vannak akiknek csúnya a lábuk, ízléstelenül nagy a vádlijuk, de szerintem köztük több a szép lábú, és rajtuk jóláll a rövidnadrág is, mert szép a lábszáruk és a combjuk is.


Én magam imádom ha egy pasinak vastag a combja.

2011. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi teste alapjában izmos (nem bodybuilderre gondolok, csak erősebb, vaskosabb alkat, ami izomtól van), és erre rájön egy kevéske felesleg (5-10 kg arányosan, ennyi még nem takarja el a fent leírtakat) , nekem az nagyon bejön.

A pálcikaláb nálam sem bejövős (szerencsére csak 1 ilyen pasim volt, az is minek... Bár nem a testalkata miatt hagytam el xD)

De a hájas, oszlop láb, X láb sem esztétikus (nőknél sem nyerő dolgok ezek... Nekem térdtől lefelé elég szép a lábam, fölötte viszont katasztrófa...XD)

2012. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit macisabb a Párom, előtte 2 hosszú kapcsolatom volt(csak) és mindketten vékonyak voltak, nagyooon vékonyak :) Nem volt izmos, szép lábuk. Az egyik pedig több kilómétereket mindennap biciklizik, de a testalkata olyan, hogy nem tud megvastagodni. Ennyi ragad(t) rá :)

Akivel most együtt vagyok ő focizik, és most súlyokat fog a lábára tenni, úgy ugrálni, futni, hogy még erősebbek legyenek. A vádlija majdnem olyan, mint a combom... :))) pedig én is duci vagyok, na, nem annyira, hogy undorító legyek, csak van feleslegem ezt mindenki látja és én se tagadom, de nem zavar, mert egészséges vagyok :).

Szóval a vádli, láb... Szerintem igazad van kérdező! És egy ilyen macisabb, izmosabb srác sokkal izgatóbb, mint egy pipaszár gyerek. :)

Én mindegyikből kaptam, és tudom, melyik vonz jobban.

2012. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én valahogy sosem figyelek fel a pasik lábára, de ígérem, ezentúl majd odafigyelek:)
2012. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!