Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kell még izmosodnom,...

Mennyit kell még izmosodnom, hogy jó alakom legyen, és ne ennyire vékony? 15L

Figyelt kérdés

Kb másfél éve görkorizom, és az utóbbi 1 évben, szinte minden nap amikor volt lehetőségem 3-4órát görkoriztam. Olvastam hogy ettől izmosodhatok, de még nem látszik semmi változás. Próbáltam úgy hízni, hogy sokat eszem, de hát semmi nem ragad rám, és ezután kezdtem el sportolni. Ha nem görkorizom, akkor futok 2-3.km-t.

Mit ajánlanátok comb izom növelésre még a görkorin kívül, ami elég hamar,láthatóan változtat rajtam? Nem akaron ilyen vékony maradni.

Amúgy 170cm,51kg.


2011. szept. 28. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
kondi?
2011. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

kondit nem tudom megoldani, elég messze van, nincs rá lehetőség.

Valami itthoni gyakorlatok kellenének amelyek rövid időn belül hatnak ..:)

2011. szept. 28. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így is jól nézel ki, akkor meg minek szenvedni ilyenekkel.
2011. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ember ha izmosodni akar izmosodjon.

Viszont ha csak lábra gyúrsz akkor nem fog egyensúlyban lenni a felsőtesteddel attól félek.

Otthon lehet még lépcsőn le-fel szaladgálni azt megérzed az már biztos. Ott van még a guggolás ami a lábadat erősíti, a bicikli, a futás, a kori, a deszka.. van ez a kis gumis vacak amit a comboddal kell összenyomni az direkt arra való (nem tudom a nevét bocsi) és több eszembe nem jut. Fontos hozzá a sok fehérje (de ne túl sok, és ha nem kondizol akkor tömegnövelőt se szedj) fehérjét megtalálod a tejtermékekben, tojásban. Ennyi volt a tudományom remélem nem írtam sok hülyeséget ^^"

2011. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt még akkor se ha kondizik, minek egy lánynak?

Sztem nagyon nem néz ki jól egy erős testalkatú vagy kigyúrt csaj.

2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem akarok nagyon kigyúrt lenni, csak egy kicsit formásabb szeretnék lenni, mert most nagyon vékony vagyok.

2011. szept. 29. 16:46
 7/18 A kérdező kommentje:
Am itt egy kép rólam: [link]
2011. szept. 29. 16:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem pont jó vagy, lehet hogy vékony de olyan pont jó vékony. :)
2011. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem élvezd ki, hogy ilyen az alakod :)

mások szenvednek a fogyókúrával, te bármennyit ehetsz, szóval szerintem, próbáld meg lefogadni magadat, persze a sport sosem árt :)

amúgy izmosodáshoz ajánlom a súlyzózást, és Czanik Balázs Capoireáját, esetleg a Zumbát:)

2011. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy étrend, ha tényleg annyit görkorizol vagy futsz naponta, akkor ez megfelelőnek kell hogy legyen, mivel hogy fejlődjön az izomzatod, a tested sújához kg-onként 2g fehérjét, és 5g szénhidrátot kell számolnod. Ha nem tudsz ennyit kajálni, vegyél egy jóféle fehérjét, azzal egészítsd ki az étrended. Sajnos elég drága, de vaterán akár 2ezerért is ráakadhatsz kilójára. Továbbá fontos, hogy igyál meg naponta minimum 3-4 liter vizet. Ne várd meg soha, míg szomjas leszel.


A futás és a görkori inkább az alsótestre mennek, végezz felüléseket, fekvőtámaszokat, homorításokat kétnaponta, amennyi megy. Vehetsz pár ezerért kis kézi sújzókat, azzal is végezhetsz gyakorlatokat. Hétvégén mindenképp tarts pihetnőt! Ügyelj, hogy mindig aludj minimum 8 órát! Az izmok akkor fejlődnek mikor pihensz, nem akkor mikor igénybe veszed őket.


A gyors eredményt nemtudom hogy érted, de minimum fél év kell hogy szépen látható eredményt érj el. Siettetni sehogyan sem lehet, csak illegális inekciókkal, de azoktól akkora leszel mint egy kétajtós szekrény, és nagyon dúrva mellékhatásokkal jár. Ha mindenképp gyorsabb, és jobb eredményt akarsz, akkor a kreatint javaslom. Természetes anyag, nincs káros hatása. Fontos hogy kúraszerűen szedd, különben pénzkidobás. Googlezz rá: kreatin szedése.


3 éve kondizok, lehet hogy akadnak olyanok akik belekötnek az írásomba, de amiket itt leírtam azok saját tapasztalatok, és az atlétika edzőm tanácsai.

2011. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!