Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fárasztó szexisnek lenni?

Fárasztó szexisnek lenni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék változtatni a megjelenésemen minden adottságom megvan hozzá .. -de mindig arra jutok hogy ez iszonyat fárasztó .., anyagilag, pszichikailag,fizikailag is megterhelő .


Pl : változatos igényes minőségi ruahtár ,magassarkú(kb 4 órát bírok benne lenni 1 nap) örök frusztráció vajon elkenődött e a sminkem ? vajon felszaladt e a harisnyám ..stb Plusz a kéjes(ffi) és irigy(nők) tekintete..


Most felsoroltam minden negatívumát, pedig nagyon vágyom h igazán 'jó nővé' avanzsáljak :) !!


Mit gondoltok erről ? Fiúk? lányok ?


Hogyan lehet megvalósítani h mégse legyen ennyire fizikailag és pszichikailag frusztráló felvállalni azt amit e tekintetben akarok ?


(szexis eleganciára gondolok amúgy ,nem plázacica feeligre)


2011. júl. 12. 17:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges minden nap szexisnek lenni. Egy bulira kell bevetni azokat a ruhákat, ékszereket, cipőket, vagy esetleg 1-1 különleges napon, de minden nap? Minek?

De attól még minden nap érezheted jól magadat. Be lehet szerezni kényelmesebb ruhákat is, amikbe azért csinos vagy, ha tényleg megvannak az adottságaid, és tényleg szép vagy, akkor azokba is szép leszel.

Mert hát igen: fárasztó minden nap szexisnek lenni. :D

2011. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Fárasztó minden nap szexisnek lenni de nem lehetetlen! :) És ha már csak magamért csinálom már megéri

reggel tegyük fel 9 kor találkozód van egy munkatársaddal egy plázában..tegyük fel fél órára laksz onnan ahhoz hogy fél 9 re szexisen nézzél ki 7 vagy fél 7 kor kell felkelned a sminkemet úgy készíteném el hogy egyszerű de mégis "pikáns" legyen ezt legegyszerűbben egy élén rúzzsal érme el amit persze egész nap magammal cipelek és minimum óránként újrafestem úgy hogy egy sminklemosó kendővel előtte letörlöm a régebbi réteget. a sminket ilyen módon tehát: alapozó, a szemhéjamra a MAC pezsgőszínű csillámos péntpotját tenném ha meglenne de sajnos nincsen meg :$ aztán szemhéjtus minnél drámaibb hatást szettnék annál cicásabb, szempilla göndörítő, spirál,púder,pirosító, és élénk színű rúzs ha olyan kedvem van + szelvénnyel, és akkor most jön a ruha (ízlés szerint lehet előbb a ruha és aztán a smink lehet hogy ez célravezetőbb) Ha jó akarsz magadnak és én mostanában sokszor ezt a módszert választom hogy már este kiválasztom a ruhákat reggel pedig már csak bele kell bújnom és a legjobban illő kiegészítőket megtalálni hozzá, na ehhez muszáj egy olyan tárolási módszert találnod amivel jól átláthatod a kiegészítőket. Tehát akkor a ruha már rajtam smink kész karkötő, nyaklánc, gyűrű stb. felvéve akkor már csak a haj van hátra ha vasalod akkor van a legkönnyebb dolgod kivasalod és készen is vagy cipő táska fel és mehetsz is vagy mint én még 20 percig elbajlódsz a rakoncátlan göndör fürtjeimmel de nagyon szépen be is fonhatod csak kreatívan :)jah és persze a legfontosabb hogy mindenre felkészülj a táskádban mindig legyen: Pulcsi még akkor is ha reggel már 20 fok van akkor összecsukhatós esernyő (bevallom én ezt nem cipelem "bátor" vagyok de ha lóg az eső lába akkor mindenképpen, sminklemosó kendő (a rúzshoz) de ugye bármi történhet akkor ami a sminked elkészítéséhez szükséges minden eszköz ( na jó az alapozó nem kell) de ha púder van nálad bármikor felfrissít heted a sminked, tükör, rágó, (ez nálam sajnos nincs mivel fogszabályzós vagyok és gáz lenne ha beleragadna) ha esős az idő váltócipő és arra hogy nem tudsz menni magassarkúba csak 4 óráig arra szintén dobj be a jó nagy pakolós táskádba egy kényelmes babacipőt hazafelé a buszon vagy sétálni bőven jó, telefon, pénztárca, ha cigizel..szokj le! toll,kulcscsomó, kézkrém, kisolló (pl ha veszel valamit és fel is szeretnéd venni de erős cérnával bombabiztosan van rögzítve ugye a címke) jah és kéz feltűtlenítő kendő nálam mindig van arra is jó ha sáros lesz a magassarkúd és le kell törölni stb. ha használsz parfümöt akkor azt is cipeld magaddal hogy bármikor felfrissítsd az illatod (de nagyon melegbe inkább dezodort vinném magammal) jó hát kb ennyi ha valamit kihagytam bocsánat :) és ha magadhoz vetted a a táskád akkor mehetsz is és nem muszáj magassarkúban bár bevallom nagyon imádom én is őket de vannak nagyon szép és nőies darabok, lapos sarkúak ( ha mondjuk beraksz egy magassarkút a t6áskádba bármikor átveheted) és hajgumit vagy olyan nagy hajcsatot még érdemes vinni magaddal ha nagyon meleg van akkor csak felgumizod lazán vagy felcsatolod eltűzöd a frufrud (ugye ha van) egy szép csattal és kész is :)jah és a kéz fertőtlenítő kendő így melegbe az izzadságot is jól le lehet vele törölni mert ugye nem túl szexis ha nagyon le vagy izzadva..és ugye mivel fél 7 kor kelsz nem árt ha már éjfélkor megfeledkeztem mert ha nem alszol eleget a bőrödön nagyon meglátszik jah és hát a legfontosabbat majdnem elfelejtettem fél vagy 75 dl VÍZ! legyen feltétlenül a táskádban ha már nem fér bele inkább vedd ki a magassarkút :)


És ha ezzel mind végeztél nézz a tükörbe mosolyogj mond azt hogy nagyon szexi vagyok :D és indulhatsz is! :D és mosolyogj ez a lénygeg szerintem lehet rajtad bármilyen ruha akár Armani akár bármi ha nem mosolyogsz és nincsen kisugárzásod nem fogsz érni túl sokat..legalábbis az én szemembe nem :)

2011. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi hogy nem tagoltam a mondatokat siettem :)
2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
-.-" és lehet hogy inkább szájfényemmel kenném be a számat :) bocsi minden hibáért :$
2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Hű nagyon köszönöm a hosszú választ ! Meg is jelent előttem ahogy írtad! :)

Igen a sminkcucc mindig a táskámban én intim törlőkendőt használok mindenre :D -azt tapasztaltam h az a legjobb :)

Sajnos nekem van néhány aprócska problémám, és ezekre még nem találtam megoldás :


-41es lábam van -szinte esélytelen szép kecses lapos cipőt találnom ,kényelmeset általában meg eleve :s

Nem sajnálnám rá a pénzt ,de se olcsóban se drágában még nem találtam szexisen hordhatót sajnos.


-nem tudom a szememet szépen sminkelni -akárhogy küzdök sose lesz egyforma még szemceruzával egy egyenes normális vonalat nem húztam :( -most nézek videókat ,meg ha időm engedi próbálok gyakorolni ..

-a hajam majdnem hátközépig ér ..és mikor megmosom imádom mert szép hosszú ..-de mivel vékony szálú másnap már szörnyű ..- kézügyességem meg sajnos mint a sminkelésnél - így hát marad a lófarok -ami arcforma válogatja -de nekem nem a előnyösebb.


Ezekre van valami ötleted esetleg ?


És még egyszer köszönöm a sok tanácsot ! :)

2011. júl. 12. 20:30
 16/28 anonim ***** válasza:
aranyos az utolsó :)
2011. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A 19:57-es válaszolónak csoda, ha marad energiája az érdemi munkavégzésre :P (Amúgy milyen munkakörben van találkozó egy plázában?)


Amúgy férfi szemmel nézve az a "szomorú" igazság, hogy egy lány kisugárzását kb. 20%-ban szabja meg az, hogy mi van rajta vagy hogyan van kisminkelve. Van aki egy farmer+ing kombóban is szexis, míg más pózolhat egyedi tervezésű fél milliós ruhában, akkor sem lesz olyan kisugárzása.

Az igényesség fontos, de nem lehet vele valamit a végletekig kompenzálni. Ráadásul, túlzásba is lehet vinni, ami már éppen ellenkező hatást ér el: ha valaki plázap*csává (életcél a shoppingolás és ha elkenődik a rúzs, akkor világvége van) válik, akkor már csak egy bizonyos rétegnek jön be.

Azok lányok a "szexisek", akik vidámak, látszik rajtuk, hogy jól érzik magukat a bőrükben (nem pedig azon paráznak, hogy mikor izzadják le a sminkjüket vagy szenvedő fejet vágnak, mert a csini cipellő véresre törte a lábukat), nem azok, akik olyanok, mint egy próbababa.

2011. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg jó tippet kaptál-külsőben.

Most jövök én: ha kényelmetlen, feszengsz, akkor nem leszel szexis, csak olyan, mint egy felöltöztetett kiskutya, látszik, hogy utálod.

Csak mosolyogj. Ne azon agyalj, hogy elkenődött-e a szemfestéked, hanem a drámaivá tett pillantásodat emeld minél több emberre. Tudd magadról, hogy szexi vagy, ennyi elég is. Ha ragyogsz, jól érzed magad a bőrödben, nem vagy hullafáradt, látszik, hogy köszönöd szépen, jól megvagy a bőrödben, nem izgulsz, viselkedsz erőltetetten, akkor máris szexi leszel. Hidd el, egy magabiztos, élénk, vidám lány farmerben, pólóban és tornacipőben sokkal vonzóbb, mint valaki, aki feszült, ideges, de dizájnerruha van rajta, és éppen most jött a szépségszalonból...

2011. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ! Egyetértek veled a kisugárzás kérdésben .


Viszont én tapasztaltam a másik oldat .Amikor felveszem a szoknyát magassarkút, hangsúlyosabban sminkelem magam megcsinálom a hajam, egészen másképp viszonyulnak az emberek. Gyerekként kellett már ezzel a dologgal szembesülnöm ,és a dolog később sem változott..


És persze a kedves,helyes aranyos stb jelzőket megkapom farmer pólóban, de mikor odaállok egy ilyen nő mellé (amivé én is válhatok csak ugye a kérdésben foglaltak még gátat szabnak ennek a mindennapokban) akkor igenis jelentéktelenebb vagyok ,nőként .Nem emberként, hanem nőként. És ez nem komplexus ,hanem tény. Te is megnézed azt a csinos tömegből kiemelkedő nőt, aki az általam korábban írt jellemzőkkel bír ..mintsem egy helyes farmeres csajt akiből 1000 rohangászik az utcákon nap mint nap.


Én is jelenleg ez utóbbi kategóriába tartozom,csak éreztetni akartam a különbséget.


És ha már itt tartunk a MINŐSÉG és az ELEGANCIA amit kiemelnék ,-véresre járt sarok, 1 óra alatt lefolyt smink -ez mind olcsó.


A minőséget nem lehet elfelejteni .


Egyszer láttam egy ilyen lányt,-(de már láttam idősödő hölgyet ,házaspárt,elég ritka és megjegyzi az ember ) - pénztárnál előttem fizettet és az a nadrág blúz és a kiegészítők olyan finom stílusérzékről tettek tanúbizonyságot, amit a körülöttünk lévő férfi pillantások is igazoltak. Nem volt benne semmi túlzó, tolakodóan modoros, vagy feltűnően drága,és egyáltalán nemvolt bazári. Minőségi volt.


Ez valami olyan amitől eláll a lélegzeted egy pillanatra,nézed,nézed, és csak annyit mondasz, igen ő jól csinálja ,nagyon jól..

2011. júl. 12. 22:45
 20/28 A kérdező kommentje:
amit írtam az imént, az utolsó előttinek ment. Elnézést!:)
2011. júl. 12. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!