Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik nem sminkelik magukat, inkább a természetességre esküsznek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 01:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rossz kategória :) Valaki jelentené a moderátornak? :D
2011. júl. 13. 01:01
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
valamennyi smink kell és kész.. természetesnek akkor is lehet tűnni, ha csak minimálisat tesz az ember :)
2011. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
há' én a testnyílásaik nagyrészével csinálnék ilyen szexes dolgokat.
2011. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha az nelkul is vonzo,es mindig tiszta es jo illatu akkor tokeletes
2011. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezettem bírom az ilyen csajokat :)


Már nem azért, de fiatalon igazán szép az ember... nekem ne mondja egy 15-18-20 éves, hogy MUSZÁJ magát sminkelnie...


Ismerek jópár csajt, a legtöbb az a kategória, hogy smink nélkül ki sem megy az utcára.


Gyerekek, márpedig akárhogy is nézzük, smink = csalás. Konkrétabban megfogalmazva: a valóság előnyünkre történő tetszőleges fokú elferdítése... :)


Elhiszem, hogy egy 30-35-40-es nő sminkelgeti magát, mert úgy érzi, van mit korrigálnia, de egy fiatal lány??? :D


Természetességet a világnak! ;)


22/F

2011. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
jaj már, akkor minek imádjátok az agyonrasminkelt r.bancokat? uuugy birom h bort isztok és vizet predikaltok..
2011. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 01:07, én pl baromira nem imádom az "agyonsminkelt ribancokat" ;) Szóval erre rászabtál! :P


22/F

2011. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor jó :)
2011. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Véleményem szerint ennek a sminkelésnek is megvan hogy mikor mennyit...Van aki smink nélkül is szép, van aki pont azzal b.ssza el, van aki csúnyácska lenne de mégis rengeteget tud dobni magán egy kis sminkkel.


Lényegében a smink is olyan mint egy szexi ruhadarab, nem kell abban lófrálni minden nap, de egy szépen kisminkelt csaj (nem k.rvásan túlsminkelve) igenis meg tudja dobogtatni egy férfi szívét. És még egy "természetességre esküdő" lány is nyugodtan bevetheti néha ezt a kis trükköt.

2011. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

@01:24: Ez is egy helyes meglátás! :)


22/F

2011. júl. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!