Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Latsz valtozast? (Torna miatt. )

Latsz valtozast? (Torna miatt. )

Figyelt kérdés

Az elso ket foto kb masfel honapja keszult, a masodik ket foto friss.

Mar kb 3 honapja tornazom rendszeresen egyebkent.

Latszik valamennyire szerinted?


(Azt tudni kell, hogy mar nem vagyok tinilany, tehat nyilvan nem fogok kakibol aranyat csinalni ennyi ido alatt.)


Szoval korabbi:

[link]

[link]


Mostani:

[link]

[link]


Megprobalom este elokeresni a harom honappal ezelotti fotokat is, lehet, hogy megtalalom es akkor megmutatom. De elegge borzalmas volt, lehet, hogy le is toroltem.


2011. júl. 13. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jaa, fehérnemű alapján azt hittem, ilyen 15-6 éves lány lehetsz, ahhoz a korhoz csúnya ez a test. de majdnem 35 évhez tök átlag. szóval hajrá!
2011. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem jobban néztél ki a korábbi képeken..túl szálkás lettél...
2011. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Látszik, jól észrevehető a változás, ne hagyd abba;)

De -és ezért most ne sértődj meg- kicsit "feküdj rá" a karjaidra, mert az a legkevésbé mutatós testrészed.

2011. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látszik,de szerintem is csúnya :S
2011. júl. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Koszonom az ujabb valaszokat!

Nem, dehogy, 15-16 mar boven elmultam, ketszer annyi is. :)

A karom, vallam a leggyengebb, sajnos mindig is igy volt, regebben is az igenyelte a legtobb munkat, de birtam a legnehezebben, most se megy valami fenyesen, de csinalom.

Utolso valaszolo: koszonom, hogy valaszoltal a kerdesre is, sajnalom, hogy nem tetszik, bar nem is ez a celom. En megvagyok vele, mert alakitani konnyen lehet, emiatt szerencsesnek is erzem magam. Viszont szoritok erted, hogy 30-40 evesen nalad jobb legyen a helyzet, jobban reagaljon a tested/borod az idore, meg nehany terhessegre. Tenyleg drukkolok neked, kulonben talan nem fogod tudni szeretni magad es az nem lehet jo...

2011. júl. 14. 08:29
 16/17 anonim ***** válasza:
be van húzva a hasad,nem?
2011. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Csak annyira, mint mindig. Alapban egyenesen tartom magam, nem szoktam direktben kiengedni a hasamat, marmint kinyomni es eloreengedni a vallamat, ha erre gondolsz.

Ha behuzom a hasam, marmint ugy rendesen, akkor duvan kiugrik a bordam es a medencecsontom, szo szerint homoru lenne akkor a hasam, ugy nem csinaltam volna fotot.

2011. júl. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!