Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az otthoni torna mennyi idő...

Az otthoni torna mennyi idő alatt mutat változást? Reggel vagy este előnyösebb tornázni? Ha a hasamból szeretnék leadni, akkor mit ajánlanátok, mivel tudnék a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés

163/64 kg vagyok, a legtöbbet a hasamra hízok. Egyáltalán nem érzem jól magam a testemben. Próbálkoztam már tornával, de nem vagyok túl kitartó,így 1 hónap után feladtam,mivel nem láttam változást. Heti 4x, esténként, lefekvés előtt tornáztam kb 20 percet. Lehet hogy kevés volt? Nem sok szabadidőm van, reggel suli miatt, utána házimunka, aztán még a barátommal is találkozom és csak este érek haza (9 körül) így nem sok energiám/időm van tornázni,bár tudom hogy fontos lenne. Cindy Crawford fitness dvd-i megvannak, ha valaki esetleg használta már őket, írjon hogy használt-e neki,megéri e tornázni rá!

A barátom a legfőbb oka annak, hogy fogyni akarok. Neki nagyon jó,kigyúrt teste van, én nem mutatok jól mellette (szerintem) - 9 hónapja vagyunk együtt. Nem akarom elveszíteni,félek hogy otthagy egy másik lány miatt, akinek esetleg jobb az alakja. A másik oka én vagyok, szeretném magam végre elfogadhatónak látni a tükörben. Kb. 10 kg-t szeretnék leadni. Gondolkoztam már különböző gyógyszereken (regenon stb.) is. Ezeket még senkinek sem mondtam el. Szeretnék még jobban tetszeni a barátomnak...!

18/L


2009. okt. 30. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Reggel érdemes futni vagy biciklizni és felüléseket csinálni, mert ekkor a szervezet jobban égeti a zsírt. Utána ihatsz tejet vagy valami fehérjét vigyél be. Ha pl. 2 napig nem eszel és tornázol 2 órát (40 perc aerobic, 30 perc step-aerobic, a többi mondjuk felülés: 600-1000), akkor sokat fogsz fogyni a hasadból! Nekem ez vált be.
2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi a kérdés, de azért leírom amit gondolok. Nehogy ne egyél 2 napig! Az koplalás. Koplalással nem fogsz fogyni. Vagy ha igen, akkor miután megint eszel, akkor visszahízod. És ha nem eszel akkor miből lesz erőd sportolni? Semmiből. Úgyhogy hagyd el a csokit és cukrozott üdítőket, de egyél normálisan és mozogj valami aerob mozgást heti 2-3-4x úgy háromnegyed óráig. Meglesz az eredménye. :)
2010. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallod nem kell dietazni...Meg halalra kinozni magad...Csak vezesd be ezt az eletetbe orokke...


Ne egyel edessegeket gyorskajakat cukros vizeket mert az art az egeszsegednek nem csak az alakodnak..en azert hagytam fel veluk mert a fogaimat tonkre vagta volna...


Mas reggelizz normalisan ebedelj normalisan amit eled raknak otthon...sportolj cindy crawford egy szuper csaj nekem vele sikerult lefogynom..es meg jo is vele tornazni...Nosztalgiazas vele tornazni...Imadom!!!...Es miutan megvolt AZ EBED meg a torna mar csak lightos dolgokat egyel joghurt gyumi sali meg ilyenek...;) Turorudit meg barmikor ehetsz...persze nem este 10 kor de azt azrt ehetsz :D:D:D

2010. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyél rendesen , mert én ismerek olyat aki azért hízott el mert nem evett rendesen és a gyomra elraktározta az ételt és a felhalmozódott étel miatt meghízott.
2013. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!