Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan és milyen...

Lányok! Ti hogyan és milyen sűrűn szőrtelenítetek odalenn? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Napi kapcsolatban vagyok barátommal és szeretnék mindig sima lenni, de nem megy. Egyelőre borotvát használok, de gyakran "kipattogok", akkor meg az a baj...

Szőrtelenítő krémet vagy gyantacsíkot is használtam már, de annál mindig várni kell, hogy kellően megnőjenek a szőrszálak.

Epilálásnál meg benő a szőrszál tudtommal.

Írjátok le légyszi, hogy ti melyik technikával meddig maradtok szőrtelenek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Ti hogyan oldjátok meg intim területen a szőrtelenítést?

És hogyan borotválkoztok ott úgy, hogy ne "pattogjatok ki"? Tényleg nem szabad a szőrszálat növekedési iránnyal szemben borotválnunk?

A szőrnövekedést lassító krémekről mit tudtok? Tényleg szteroidok vannak bennük? Arra gondoltam borotvát és ilyen krémet használnék, de ha szteroidos, akkor kilőve...


2011. júl. 18. 14:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenképpen hasznos, hogy mások tapasztalatait olvashatom.

Egyelőre kipróbálom az epilálást, de esetleg várok még tapasztalatokat. Majd eldől, ez a módszer beválik-e.

Köszönöm a segítséget! :)

2011. júl. 22. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!