Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elegem van! Mi baja van...

Elegem van! Mi baja van mindenkinek? Tényleg ronda?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nagyon nagyok a melleim . Én eleinte nagyon szerettem őket de mindenki megjegyzést tesz rájuk pl suliba a lányok azt mondták hogy tőgyeim vannak a fiúk meg azt mondják a hátaim mögött hogy milyen bögyös vagyok stb és ez nagyon zavaró tud leni . Pedig hát vannak nálam nagyobbak is mert nekem 80B-s a melleim de azért látszik meg mert hozzá kicsi vagyok és viszonylag vékony is (160/42) . A barátnőim meg úgy tettek hogy ne hordjak már toppokat inkább hordjak pólókat de könyörgöm meleg van !! Meg mi az már hogy ne ? Pedig nincsenek is úgy kivágva ! És akkor most én szégyelljem magam hogy nagyok ? Más nők meg majd pénzért fogják megcsináltatni . De annyira rossz hogy megjegyzéseket tesznek rá :( :( !
2011. aug. 12. 16:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
15L
2011. aug. 12. 16:46
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Még biztos tizenéves vagy, ekkor még ilyenek az emberek, beszólogatnak, hagyd rájuk... tiniévek, elmúlnak.:)

Nem olyan iszonyat óriási a 80B-s, szerintem idősebb korban örülni fogsz neki.

2011. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudom megmondani, ronda-e. Valószínűleg mindenkire tesznek megjegyzéseket, és valószínűleg Te is teszel néha másra. Ez van, el kell fogadni ebben a korban. Illetve nem kell vele foglalkozni.
2011. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem láttam a korodat! Ráhibáztam, ebben a korban normális az efféle cukkolás.....
2011. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg megtanulni kezelni a helyzetet és az előnyödre fordítani :)hidd el egy csomóan irigyelnek érte, a legtöbb fiúnak meg bejönnek a nagy mellek! csak légy magabiztos :)

nekem is nagy melleim vannak, az arcom nagyjából semmilyen és csak ennek köszönhetem, hogy a pasik észrevesznek! :)

18/L

2011. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek. Én is örülnék ekkora méretnek, mint a tiéd. :( De én nem szoktam megjegyzést tenni azokra, akiknek nagyobbak a mellei, mint nekem.
2011. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, a 80B nem is olyan nagy!!! Komolyan mondom nem is értem. Egyik ismerősöm is hasonló cipőben jár, hát nem irigylem a helyzetet:S De később az osztálytársaid is csak érettebbek lesznek és leszoknak erről. Amúgy gyanítom hogy csak savanyú a szőlő a lányok felől, érdekel majd a jövőben az osztálytalálkozókon lesz-e olyan aki megcsináltatta a melleit...
2011. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kicsik, örülnék ha 80B-s lenne...
2011. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%

Csak irigykednek, de tényleg! Kinek kell valami elöl deszka hátul léc felépítésű csaj. Engem is piszkáltak, mert nagyobb volt, mint másoké, én meg csak annyit mondtam nekik, hogy "ne aggódj, majd lesz neked is ekkorra, csak idő kell", a fiúknak meg tetszik, csak nem tudják magukat kifejezni és még úgy mondják, hogy pfuj mekkora bögy. Fel a fejjel, meg öltözz ahogy jól esik, ne halgass a lapos majmokra!!!

21L

2011. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

ex-barátnőmnek 75/e, 165 magas volt és 52 kiló.

ergo vékony, nagy mellekkel, és nagyon sok lány irigyli.

neki szép formájú is volt, de a nagy mell sokszor csúnya (lógós, nem egyforma blablabla)

2011. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!