Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a combomon és a...

Mit tegyek a combomon és a mellemen lévő csíkokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudok, szerintem a hirtelen növés miatt a combom belső felén és a mellemen piros csíkok jelentek meg.. el szeretném tüntetni mert nagyon rossz miatt a közérzetem, mit tehetnék?
2011. aug. 18. 13:23
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
Striákra gondolsz?? A hirtelen növés, hízás miatt van, a bőröd nem tud kellő ütemben megnyúlni és ezért megszakadozik. Sajnos maradandóak, nem lehet őket eltüntetni. De idővel halványodni fognak.
2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel maguktól elhalványodnak, kifehérednek. Nyugi, sok mindenkinek vannak csíkjai. :)
2011. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is pontosan ilyen bajom van és utálom,hogy mindig rákérdeznek mikor fűrdőruhában vagyok, hogy mik azok, s akkor kezdhetem magyarázni, hogy hát túl gyorsan nőttem meg s bla bla bla.Nah de az a lényeg, hogy nekem anyukám hozott egy krémet ami eredetileg szülés utáni nőknek van kitalálva, mert nekik is megnyúlik a bőrük,de azt mondta,hogy en is használhatom, mert nekem is ez a bajom,csak máshol vannak a hegek.Nekem segített a krém, mert amióta használom mar nem pirosak,szoval elhalványultak:) [link]
2011. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is pont ilyen problemaim vannak, nagyon zavaro, nem vagyok kover de azert sovany se de van rajtam nemi felesleg de most adtam le par kilot es kezd halvanyuni !! szerintem ez a legjobb megoldas a fogyas mert igy csinosabb is elszel ess nm lesznek zavaro csikjaid
2012. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!