Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van barátja, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van barátja, csak nekem nincs. Miért van ez? Egyébként nem vagyok csúnya.15/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

mert nem találkoztál még velem


nyenyenyenyenyenye

2011. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WhiteLabel ***** válasza:

örülj neki legalább még szűz vagy:D

Majdlesz, nem a világ vége ha 15évesen nincs pasid.

2011. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy. Majd lesz. Legyél nyitottabb, bátrabb.
2011. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meghalsz, ha 15 évesen nincs pasid? Temetésre nem szeretek járni.
2011. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak neked nincs! Sok mindenkinek nincs,pl. nekem sem. Ez nem a csúnyaságon múlik,gondolom azért nincs mert még nem találtál olyat aki tetszik neked és akinek te is. Ha pedig lesz olyan akinek tetszel viszont ő nem tetszik neked akkor nehogy járj vele azért hogy neked is legyen pasid! Várj olyanra akivel kölcsönös a vonzalom!
2011. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mivel 15 éves csajról van szó és a kérdés színvonala alapján meg kell tennem így le szögezném: a tetszést nem úgy kell érteni h hirtelen kedved támad át szakítani a szűzhártyád a pasival :)


19F

2011. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert beképzelt vagy, és csak az a lényeg neked, hogy faszi legyen és lehetőleg tinibálvány. Az már mindegy, hogy belülről milyen.
2011. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz. Nyugi. Ha tudtál 15 évet várni, akkor tudsz még egy picit.
2011. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 16F vagyok, nem vagyok csúnya, mégsincs bnőm;)
2011. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kevin42 ***** válasza:
Én 15 éves srác vagyok, nekem sincs barátnőm és soha nem is volt mindig csak ilyen pár napos meg ilyen kisebb kapcsolataim voltak mert én nagyon a tökéletest keresnem mindenbe és Én egy kapcsolattól azt fogom elvárni, hogy oda-vissza érdekeljen a másik fél nem az h húú de bejössz járjunk.. Sokat is vagyok egyedül ezért sokszor pl magányosnak is érzem magamat. Visszatérve a kérdésedre sztem nem kell aggódnod, sőt ha gondolod írhatsz privát üzenetet!:P
2011. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!