Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézi mindenki műkörömnek...

Miért nézi mindenki műkörömnek a saját körmöm? :///

Figyelt kérdés
Meg van növesztve, festve van, és folyamatosan mindenki műkörömnek nézi, holott a sajátom, annyira zavar:/ mit tegyek?
2011. szept. 1. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én körmömet is mindig műkörömnek nézik de én bóknak veszem!:)
2011. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gress ***** válasza:
100%
Fesd rá hogy N E M M Ű K Ö R Ö M.Most komolyan mit tudnál ez ellen csinálni?:D Fogadd el.
2011. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gress ez jó :D Még ki is férne :D
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Mutass róla képet!
2011. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is így van, már ha új helyre megyek, számítok a kérdésre... Én bóknak veszem, és örülök magamnak, mert ezek szerint a delikvenseknek annyira ismeretlen a hosszú, igazi köröm, hogy fel sem ismerik. :DDD Persze idegesít engem is, főleg mert utálom a műkörmöket, de hát ez van...
2011. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenféle díszítés, festés nélkül nézik műnek. Nem tudom hogy csinálják, mert a kettő közt azért elég sok különbség van.
2011. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Öööö hát mondjuk ne növeszd meg,és ne fesd ki... Vagy rakass műkörmöt. Komolyan milyen jó problémáid vanak:)) Én műkörmös vagyok,de szerintem az egyszerű halandó is meg tudja különböztetni a zselét,porcelánt,még a gél lacot is a körömlakktól. Vagy lehet nem,nem tudom. Örülj,hogy ilyen körmöd van.
2011. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le kicsire és ne fesd. Más megoldás nincs. Enyémet is műkörömnek nézik mindig, mert általában nagyon hosszú. De nekem csak azért mert lusta vagyok levágni.
2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem azért hosszú, mert nagyon tetszik a saját hosszú köröm, de a műköröm az nem..
2011. szept. 2. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém épp,hogy egy picit volt megnövesztve,festettem a köröm fehér részére fehérrel csíkót meg a közepébe is egy hullámot kicsit oylan rézsútosan..a tetejáre raktam csillámot és kérdezgették,h matrica? műköröm?-.-
2011. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!