Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek min kellene...

Szerintetek min kellene változtatnom, ahhoz, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

(haj,alak,öltözködés...stb...)


[link]


[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 7. 12:56
1 2 3 4
 21/32 habibi ***** válasza:
88%
az első képet látva, azt mondtam volna, hogy itt lazul ez a beképzelt csaj, a másodikot látván a jelzőket kihagytam volna, és a harmadik kép után, azt mondom, hogy nagyon szimpatikus vagy, és a pólóddal engem megvettél magadnak, mert imádom Fülest :))) De szerintem azon változtass, hogy: az elsőhöz hasonló pózokat ne vágj, ne fesd magad ilyen erősen és mosolyogj (ebben nem kell Füleshez hasonlítani)
2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A sminked nem tetszik (szerintem túl sok, erős, és nem áll jól, mert elront), egyébként látszik, hogy egy szép lány vagy, az alakodba sem tudok belekötni, amennyi látszik.

De megnéznék rólad egy egész alakos, smink nélküli képet kíváncsiságból, rossz biztos nem lehet;-)

2011. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy csunya,csak szerintem inkabb valami termeszetes szinre festethetned a hajad,mondjuk barnas szokere,vagy barnara,es ne hasznalj olyan tul vilagos es muen hato ajakfenyt,mint az 1. kepen,amugy meg kar hogy nem mosolyogtal... :)
2011. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus vagy. A 3. képen nagyon szép. Az 1-2 a smink nem tetszik, ne húzd ki olyan erősen és sokáig a szemed. Amúgy szép vagy.10/9
2011. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom képen úgy nézel ki, mint akinek nincs orra. Ez a sminktől van?
2011. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25%

jobban néznél ki ha:

-lefogynál

-megnövesztenéd a hajad és barnára festenéd, és hullámosan hagynád

-nem használnál rózsaszín szájfényt

-a szemedet nem ÍGY húznád ki

-nem pózolnál ilyen hülyén

-nem húznád ki a szemöldököd

-nem szoliznál

-szebb ruhákat viselnél

-igényesebb ékszereket viselnél

-nem vennél fel szoknyát (előnytelen)

-nem raknál ki gáz posztereket

-értelmes tekintetet erőltetnél a képedre

-visszavennél az arcodból

2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
drága utolsó válaszoló:miért lenne nagy arcom???nem tartom magam egy szépségnek,akkor mire fel lennék beképzelt?szoliban életemben nem jártam:))))a poszterek meg maradnak mivel egy szobában lakom a 13 éves húgommal...ne hogy már leszedjem szegénytől:)))))))no de azért köszi a kritikát nyilván nem azért raktam fel a képeket h utána leoltsam azt akinek nem tetszem...de azzal h hordjak szebb ruhát/ékszert nem igazán tudok mit kezdeni...vmi konkrétunot légyszi,mert így ez alapján nem tudok változtatni:)
2011. dec. 18. 20:36
 28/32 anonim ***** válasza:

"-lefogynál "

Most komolyan az a problémád, hogy nem 40 kg, hanem kb 55?... Rohadt kövér, tényleg...

2011. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm:)jó a szemmértéked is 53kg vagyok:)igen leehet nem ártana fogynom egy kicsit de hát max 2-3kg...ot voltam már 47 kg(nem anorexia miatt,sajnos sokkal súlyosabb oka volt)és nem igazán voltam csinos:)
2011. dec. 18. 21:40
 30/32 anonim ***** válasza:

tényleg szép vagy, mosolyogj sokat:)

a hajadat ha tudod növeszd meg, szerintem minél hosszabb eyg lány haja, annál nőiesebb.

a szemedet ne lent húzd ki, próbáld meg fent:)

a bőröd és a hajad túl fehér együtt, valamelyiket eyg kicsit sötétithetnéd :) talán a haj sötétitést egészségesebben elérheted.


nekem az ilyesmi szemöldökök tetszenek:

[link]

mivel az enyém nem/sem ilyen formáju, és mellesleg olyan szőke hogy nem is látni hogy van :D ezért minden nap kihuzom magamnak barna szemceruzával ilyen formájura de nagyon szép, nem mü hatású :)

2012. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!