Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor találkoztok egy nálatok...

Mikor találkoztok egy nálatok sokkal szebb emberrel nektek is elmegy az önbizalmatok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az új osztálytársam annyira szép csaj és okos is egyszerűen egy senkinek érzem magam mellette :S
2011. szept. 7. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel pont erről beszélgettünk a múltkor, és arra jutottunk, hogy ahány szebbet, jobbat látunk, kb ugyanebben az arányban vannak a nálunk rosszabbak, magyarul 2 oldala van a mérlegnek, és ilyenkor rájövünk, hogy nem is olyan rossz a helyzet;-)
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Csicsike78 válasza:
100%

Engem eléggé meg szoktak nézni az utcán ha kicsípem magam, és diplomám is van, meg jó állásom.

Megnéznek, néha leszólítanak és kész. Semmi több.


Imádom, de néha kicsit kényelmetlen. De akárkivel jártam, már középtávon sem ez számított neki, hanem a belső tulajdonságaim.


Azt mondják a külső a csillogás, de a belső izzít fel. Ez így is van.


Inkább az ügyintézésben van előnyöm.


Egyébként meg mindenkinek más tetszik...

2011. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 norbi vagyok válasza:
első..tőlem nincs szebb.. XDXDXDXD kíváncsi lennék én arra.. :D amúgy megmondom mit lehet tenni:lődd le.problem?
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!