Ciki a Fila táska?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát valójában én is ettől mászok a falra, hogy mi ciki és mi nem. Tömeg táska lett belőle az tény és való, de ettől nem ciki. Erős, masszív strapabíró és valóban ahogy az előttem szóló írja, akinek ciki, az menjen el és keresse meg az árát egy nem cikinek.
2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Már olyan unalmas!!! Szerintem nem ciki,csak mivel most van ez a tesco-ban,hogy olcsóbban hozzájuthatsz ha van x pontod(nem tudom mennyi kell),már egyből ciki...pffff! Gáz,hogy sok ember ilyennel foglalkozik. Nekem nem jönnek be az olyan típusú táskák,de ha tetszene örülnék,hogy olcsóbban hozzájuthatok,és nem érdekelne,hogy ki mit gondol erről.Az a szánalmas aki azért szekál valakit mert éppen fila táskája van. :S
2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
63%
Szerintem kezd az lenni, amióta a Tesco-ból elhordtak már vagy egy milliót. Én azért nem vettem meg. Pedig volt egy csomó pontom :)
2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
64%
Miért lenne ciki? Nagyon jó minűségű szerintem...nekem is, öcsémnek is van, igaz hogy nem a tescoból...de akkor sem ciki, az enyém jó pakolós, öcsém is suliba azt hordja:D
2011. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Ha már ennyi kérdés van róla meg ennyi embert foglalkoztat akkor szerintem ki lehet mondani hogy igen, ciki, hiába olcsó stb.
2011. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
a Converse is cikivé változna, ha a tecsóba akciós lenne?
2011. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Oké, akkor ciki, mert a csórik táskájává vált.
2011. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
Csórik táskája???Pfffffffff!
2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a converse meg nike meg adidas hatalmas oldaltáskák vagy válltáskák lányokon fiúkon (14-20éves korosztály) nagyon cikik, cikibbek, mint a filák. az én barátomnak is van :D nekem is van oldaltáskám, de egyszer vettem csak fel, számomra olyan iszonyatosan kicsike, hogy mondjuk egy napi iskolai szerelés nem férne el benne! még hétköznapra is picinek találom... :) saját, egyedi készitésű, és hatttttalmas táskám van :)
2011. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

én pl. nem azért hordok mert mások is,hanem :

egyrészt buszozok,vonatozok,szóval ami régen volt táskám(világos) erre a célra nem felelt volna meg,mert rögtön meglátszódik rajta a mocsok.

2: a régi táskám kicsi volt,ez meg nagy,jött a középsuli szóval kellett egy nagyobb...jött ez az akció így még a hülyének is,hát még nekem jól jött mert relatív olcsó volt,többrészes, iskolába pont jó...(nem válltáska,ki nem állhatom azokat)

a mi sulinkban is az emberek 95% ilyet hord,de én nem azért mert a többiek is....

Szóval számomra nem ciki....az a lényeg,hogy bírja ki ezt az évet(lehetőleg még jövőre is)

2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!